Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kilka problemów z E32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie

    Kilka problemów z E32

    Witam. Moja E32 to 94rocznik z silnikiem 3.0, mam już e38 więc tą muszę naprawić i wystawić na allegro ;). Moje problemy po 3 miesiącach jazdy:

    - coś wali z tyłu po prawej stronie jak dodaje energicznie gazu (luz na wale)
    - jakiś mechanik wymieniał mi tą podłużną uszczelke w silniku i od tego czasu nie działają wentylatory (ogrzewać to ogrzewa ale po długim czasie) (bezpieczniki sprawdzone)
    - kiedyś wsadziłem żarówke do dziurki po zapalniczce i tylko mrugnęła i już ani jedna zapalniczka nie działa (bezpieczniki sprawdzone)

    i teraz pewnie najcięższe do zdiagnozowania:
    - silnik mi pływa, jak jest zimny to musze chwilke poczekać po odpaleniu aż rusze bo inaczej zgaśnie, gdy już temperatura dojdzie do połowy to jest git, tylko że gdy stoje na światłach to silnikiem drga.

    Autkiem zajmie się od jutra mój znajomy mechanik więc prosze o rady aby doprowadzić te autko znów do stanu idealnego (tak jak go zakupiłem 3 miesiące temu)

  2. #2
    Ja odpowiem Ci na dwa pytania.

    - walenie z tylu to masz do sprawdzenia/wymiany tuleje belki ewentualnie podpora walu (ona stuka wyraznie przy podlodze ze przednim fotelem)
    - plywanie obrotow. Sadze ze twoje E32 to M60B30 czyli V8 wiec wymien odme+uszczelke i sprawdz szczelnpsc uszczelek pod kolektorem ssacym

    Dzialaj kolego!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •