Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Interfejs

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    201
    BMW
    bmw e32 4.0
    Skąd
    Terespol nad Bugiem
    Jak ja się cieszę, że trafiłem na posiadaczy dinozaurów XD Zadam jeszcze jedno pytanie w wątku: czy system operacyjny lapka z rs232 ma znaczenie? Gdzieś mignęła mi informacja, że Windows 10 jest już zbyt nowy, więc w grę wchodziły by tylko xp/vista/7?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 16-12-2024 o 18:46

Podobne wątki

  1. Interfejs I-bus
    Przez pacraf w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:42
  2. Interfejs do STAG300
    Przez Michal750 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2012, 16:48
  3. [diagnoza] interfejs??jaki?
    Przez Domel w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 15:51
  4. interfejs ads
    Przez juwani w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2011, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •