Jak ja się cieszę, że trafiłem na posiadaczy dinozaurów XD Zadam jeszcze jedno pytanie w wątku: czy system operacyjny lapka z rs232 ma znaczenie? Gdzieś mignęła mi informacja, że Windows 10 jest już zbyt nowy, więc w grę wchodziły by tylko xp/vista/7?




Odpowiedz z cytatem