Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zagadki w naszych E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów

    Post Zagadki w naszych E38

    Witam

    Mam propozycję założenia tematu, który mógłby być podwieszony gdzie osoby, które posiadają swoje 7er (w moim przypadku E38), szukają odpowiedzi na pytania dotyczące "co to za przycisk, do czego to służy, itp." Zaoszczędzi to miejsca na forum itp. Jeśli dubluję to przepraszam i w takim razie poprosiłbym o skasowanie tematu.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    72
    BMW
    735
    Skąd
    Mońki
    Co to jest na środku podsufitki ? Czujniki ruchu ? Czy były montowane szyby czołowe atermiczne tak jak np boczne ?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Krysiaman
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL M62
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Lonkoc Zobacz posta
    Co to jest na środku podsufitki ? Czujniki ruchu ? Czy były montowane szyby czołowe atermiczne tak jak np boczne ?
    To na podsufitce to od alarmu, czujnik ruchu. Ale widziałem w E39 że pod tą obudową było urządzenie z napisem GPS. No chyba że to tylko jakieś przypadkowe oznaczenie :D Po numerach na BMWfans wychodzi że jest inna przednia szyba ale w praktyce nie wiem jak to wygląda. Też chętnie się dowiem.


    Od czego zależy czy ma się przeszycia na środku foteli? Mam longa 4.4 z 96 roku i ich nie mam... Dopiero od jakiegoś rocznika wychodziły te przeszycia?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Przeszycia zależą od roku foteli jak i od rodzaju.
    Z tego co się oriętuje inne są normalne i w individualu.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    72
    BMW
    735
    Skąd
    Mońki
    To prawdopodobnie zależy od rodzaju z jakiej skóry sa fotele np NAPPA jest z przeszyciami na zewnątrz :

    • Montana: Skóra Monata w BMW jest skórą gładką pigmentowaną z mocnym wzorem lica. Ziarno skóry jest tłoczone.
    • Nasca: Skóra Nasca w BMW jest skórą gładką pigmentowaną z mocnym wzorem lica. Ziarno skóry jest tłoczone.
    • Dakota: Skóra Dakota w BMW jest skórą gładką pigmentowaną z mocnym wzorem lica.Ziarno skóry jest tłoczone.
    • Bison: Skóra Bison w BMW jest skórą gładką pigmentowaną z mocnym wzorem lica. Ziarno skóry jest tłoczone. Skóry Bison nie należy mylić ze skórą BMW Buffalo
    • BMW-Büffelleder: Skóra BMW Buffalo jest skórą z bawołów wodnych i była pierwotnie skóra otwartą. Ostatnia wersja skóry Buffalo została w celu zabezpieczenia pokryta pigmentem.
    • Monza: Skóra BMW Monza jest pigmentowaną skórą gładką.
    • BMW-Nappa: Skóra BMW Monza jest pigmentowaną skórą gładką z naturalnym licem. W przeciwieństwie do prawie wszystkich skór BMW nie ma wyciskanego lica. W porównaniu do skór z tłoczonym licem Warstwa pigmentu jest też mniejsza. Przez co skóra jest bardziej naturalna. Zobacz też skóry Nappa.
    • Lavalina (Alpina): Skóra Lavalina BMW jest też skórą Nappa.
    • Cinghalino: Cinghalino (z włoskiego: "prosiaczek") jest rodzajem skóry w samochodach BMW, której wzór lica jest wzorowany na licu skóry dzika.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    I ja mam pytanie, co oznaczają te trzy poszczególne kwadraciki, przy nawigacji 4:3, pierwszy jak się świeci to wiem że jak przychodzi rozmowa na telefon, a dwa pozostałe co oznaczaja?

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Przeszycie zależało wyłącznie od tego kto jakie fotele sobie zażyczył przy zakupie auta w salonie.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    72
    BMW
    735
    Skąd
    Mońki
    Co do kwadracików to świeci sie 2 na czerwono błyska jak w tel. nie masz włożonej karty sim.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar biemdablju7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    394
    BMW
    E65 730D M57TU
    Skąd
    Lubelskie, smakuj życie!
    A gdy środkowy świeci na czerwono to co oznacza?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Witam,
    A ja mam pytanie , co oznacza w rozkodowanym VIN'ie "dyskretne dostarczenie pojazdu" ?
    Pozdr

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 18:08
  2. Ktos z naszych wylepił??
    Przez luki730i w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 13:26
  3. Ubezpieczenie Naszych BMW
    Przez kmieciu1 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 16-06-2010, 20:16
  4. W naszych 7 wozimy?
    Przez Gioco w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-02-2009, 09:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •