zgadzam się, że niestety wielu było stać na zakup, ale serwis już nie... jakiś czas temu oglądałem kilka odcinków "zakup kontrolowany" gdzie oglądali auta kilku letnie za 50 tys. i wszystkie miały przygody blacharskie, a często na serwisie okazywało się, ze mechanicznie jest bardzo dużo do zrobienia...
Za dobry samochód trzeba zapłacić
niestety te 35 to dla mnie za wiele, najpierw muszę się jeszcze pozbyć mojego auta ;)