Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: warto sprowadzac czy nie ?

  1. #21
    7ka
    Gość
    takze jest pare zacnych e65..

    wlasnie przegladam 7er.com i tam takze sa cacka... 740d 2001 alpina 20" naprawde ladna za 11,900 euro

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja handluje autami do max 2 tyś zl i takie na szczęście się sprzedają, od maja sprzedałem hmm chyba ok 40 ... fakt że zarobki sa różne... i nie takie jak na drogich autach ale przynajmniej nie stoją pare miesięcy...To świadczy o tym że ludzie po prostu kasy nie mają... a każdy chce mieć auto - no a po za tym myśle że powoli zmienia się świadomość polaków i auta juz nie jest uznawane za objaw luksusu i nie kupuje sie aby stało w garażu tylko żeby np dowiozło 4litery codziennie do pracy itd itp...

  3. #23
    w związku z tym ze niedawno wróciłem z moim znajomym z wycieczki po auto do Niemiec i Szwajcarii moge zdac relacje z pierwszej ręki.Nie szukalismy bmw ale bmw a w szczególności e38 się przyglądałem.A ha pojechaliśmy po w140 :).W Niemczech ceny ładnych e38 po lifcie zaczynały sie od 10.000 eur co ciekawe absolutnie wszystkie egzemplarze miały mniejsze lub większe wykwity rudej koło drzwi lub tylnej klapy.Czyzby Niemcy sypali solą?Jedna była naprawde piękna e38 750 il w indywiduale z czerwoną skóra i naprawde mega wyposażaniem (komendy głosowe,aktywny tempomat,masaże itd) z 2000 roku z navi jeszcze 4:3 i stała w komisie dilerskim za 14.500 eur była naprawde MEGA!!.Ale generalnie ponizej 10.000 nic nie było wartego uwagi.U Turków mega rzęchy tak ze wogóle nie oglądaliśmy.W Szwajcarii w przeliczeniu za ok.11.000-13.000 można było wyrwać ładną e38 po lifcie ale moją fawarytką był ten invidual ale tam dyskusje cenowe moze byly o 500-1000 eur.Stan autka był naprwde sliczny.A ha kumpel przywiózł seca w140 cl 600 z 93 roku-naprawde ładnego za 12.000 eur w przeliczeniu.Wiemy ze duzo i mozna bylo kupic w Polsce tanszego ale oglądaliśy i były same szroty.

    pozdrawiam

    p.s.
    ciekawe auto mozna wyczaic takze w Danii ja tam jedną moją kupiłem

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja handluje autami do max 2 tyś zl i takie na szczęście się sprzedają, od maja sprzedałem hmm chyba ok 40 ... fakt że zarobki sa różne... i nie takie jak na drogich autach ale przynajmniej nie stoją pare miesięcy...To świadczy o tym że ludzie po prostu kasy nie mają... a każdy chce mieć auto - no a po za tym myśle że powoli zmienia się świadomość polaków i auta juz nie jest uznawane za objaw luksusu i nie kupuje sie aby stało w garażu tylko żeby np dowiozło 4litery codziennie do pracy itd itp...
    o takie auto łatwo i tanio mozna podpicowac :D

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja handluje autami do max 2 tyś zl i takie na szczęście się sprzedają, od maja sprzedałem hmm chyba ok 40 ... fakt że zarobki sa różne... i nie takie jak na drogich autach ale przynajmniej nie stoją pare miesięcy...To świadczy o tym że ludzie po prostu kasy nie mają... a każdy chce mieć auto - no a po za tym myśle że powoli zmienia się świadomość polaków i auta juz nie jest uznawane za objaw luksusu i nie kupuje sie aby stało w garażu tylko żeby np dowiozło 4litery codziennie do pracy itd itp...
    o takie auto łatwo i tanio mozna podpicowac :D
    Czasami wystarczy odkurzyć a poprzedni właściciel juz go nie pozna hehe

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    ja handluje autkami za 13-25tys (LR Freelander 98-2003r angliki przelozone + zarejestrowane w PL) i jeszcze żaden dłużej nie stał mi niż miesiąc, przez ostatnie 7 dni sprzedałem 4 sztuki.

    kumpel jakies 2 miesiace temu kupil od handlarza E39 98r ze szwecji i to jest prawdziwa igielka jakich malo wiec trzeba by bylo powoli nad ta skandynawia sie zastanowic bo kurs euro troche narazie zniecheca do wycieczek na zachod

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja mysle ze dopoki handlarze beda ciagnac auta z zagranicy (szczegolnie niemiec) i jest to dla nich oplacalne - to tym bardziej dla nas.

    Jestem tego samego zdania jak juz jeden z przedmowcow ze nawet kombinowane auto z niemiec bedzie o krocie lepsze niz kombinowane z polski.


    Nie sugerowal bym sie na wejsciu cenami samochodow z mobile i autoscouta.

    Faktem jest ze ceny spadly, lecz handlarze je w internecie i gazetach zawyzaja, dlatego trzeba sie targowac.

    Nie zgadzajcie sie na wpis do umowy ze samochod tylko na export (jezeli taka informacj z gory na samochodzie nie jest podana), pozbawiacie sie tym samym jakiejkolwiek "gwarancji rozruchowej oraz mozliwosci jakichkolwiek rozczen wobec handlarza w razie usterki w krotkim czasie po zakupie".

    Samochody zakupione z ASO w DE maja najczesicej roczna lub dwuletnia pelnowartosciawa gwarancje EuroPlus ktora obejmuje prawie wszystkie podzespoly.

    Zycze owocnych poszukiwan.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •