Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: monitor

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wybaczcie że odgrzewam tak stary temat ale taki znalazłem dotyczący mojego problemu...mianowicie mam stary monitor 4:3 i od jakiegoś czasu mi gaśnie..tzn...włącza się i gaśnie...jak go czasem puknę w szkiełko to się włączy po czym gaśnie za jakiś czas...pytanie winny monitor czy tuner TV w bagażniku?...jeśli monitor rozumiem że akcja zimne luty itd...dzięki za pomoc.
    Jak pukasz w monitor i to przynosi rezultat to raczej odpowiedziales sobie sam... chyba ze pukasz tak mocno ze wibracje docieraja az do tunera tv w baglu ��

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    115
    BMW
    E 38 750 iL
    Skąd
    Strzegom
    ...niby sobie odpowiedziałem jednak w motoryzacji przerabiałem już wiele dziwnych historii więc zapytałem żeby się upewnić...może ktoś miał już podobny problem i tyle...po to jest forum żeby zadawać pytania...

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Kurak, dobrze że zamiast zakładać nowy temat uruchomiłeś stary. Nie obrażaj się, pokolacji ma rację, bo skoro pukanie w monitor przynosi jakiś skutek (choćby krótkotrwały) to trudno szukać winnego w tunerze, który jest daleko daleko od monitora. Na początek rozbierz, przeczyść, poskładaj i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Niestety innej drogi nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •