Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Diagnoza komputerowa elektryki BMW 750i v12

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    57
    BMW
    E38
    Skąd
    podlaskie

    Post Diagnoza komputerowa elektryki BMW 750i v12

    Witam Szanownych użytkowników forum ,wybaczcie mi za niekozaczące się pytania odnośnie mojej BECI ale mam sporo do zrobienia przy niej elektryka ,chłodzenie i 99 innych spraw ,bylem ostatnio u elektryka i sprawdzał na komputerze błędy w związku z awarią tunera i monitora 4;3 to poprzedni mój post - jak zobaczyłem ile ich wyrzuciło to oniemiałem zapewne poprzedni właściciel zupełnie olał tak piękne auto czego mu nie wybaczę :) i je zaniedbał pod tymi względami,otóż pytanie moje brzmi czy można naprawiać błędy z poziomu komputera i usuwać je? cy po usunięciu nie powracają?
    Elektryk widziałem robił co mógł wymienił monitor i ten zadziałał HURA! ale nie ma komunikacji z komputerem pokładowym wyświetlacz pokazuje menu i to koniec ,podmienił tuner tv i dalej nic! powiedział ze za pomocą jego komputera nie jest w stanie ustalić co padło ale jeszcze jutro będzie próbował dam mu nowy tuner ,i zapowiedział mi ze być może należy jechać do ASO BMW i zrobić specjalistyczne sprawdzenie komputerami w servisie wiec zadzwoniłem do ASO BMW serwis i zapytałem o koszta to diagnoza to koszt 400zł oczywiście tylko sprawdzenie ,ciekawy jestem jakie koszta naprawy może coś ktoś wie o kosztach w ASO? Może ktoś zna jakiegoś elektryka w Podlaskiem? mam nadzieje ze temu mojemu się jutro uda uruchomić navi uwielbiam jak wszystko działa sprawnie myślę, że jak każdy z nas na tym forum ,życzę wszystkim odwiedzających i czytających moje posty ale nie tylko miłego dnia

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Nie robię tego sam, i nie za wiele wiem w diagnostyce komputera, jednak wiem, ze powinno się przejrzeć wstępnie i skasować błędy. Ponadto widać powinno być także, kiedy ostatni raz były kasowane. Jeżeli nie były kasowane to mogą być jeszcze z przed poprzednich awarii bądź wymian. Po objeżdżeniu auta wracasz i błędy ewentualne które zobaczysz dotyczą już tylko Ciebie, tu i teraz.
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    57
    BMW
    E38
    Skąd
    podlaskie

    Post

    dzięki za informację dopilnuję aby pokasowano wszystkie błędy:)

Podobne wątki

  1. [silnik] Jakie świece zapłonowe i czy warto? BMW 750i v12
    Przez paris16 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-05-2016, 09:46
  2. [silnik] Huczenie, rolki, napinacza?? BMW 750i V12
    Przez prezE32s w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 21:25
  3. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 20-05-2010, 10:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •