Witam Szanownych użytkowników forum ,wybaczcie mi za niekozaczące się pytania odnośnie mojej BECI ale mam sporo do zrobienia przy niej elektryka ,chłodzenie i 99 innych spraw ,bylem ostatnio u elektryka i sprawdzał na komputerze błędy w związku z awarią tunera i monitora 4;3 to poprzedni mój post - jak zobaczyłem ile ich wyrzuciło to oniemiałem zapewne poprzedni właściciel zupełnie olał tak piękne auto czego mu nie wybaczę :) i je zaniedbał pod tymi względami,otóż pytanie moje brzmi czy można naprawiać błędy z poziomu komputera i usuwać je? cy po usunięciu nie powracają?
Elektryk widziałem robił co mógł wymienił monitor i ten zadziałał HURA! ale nie ma komunikacji z komputerem pokładowym wyświetlacz pokazuje menu i to koniec ,podmienił tuner tv i dalej nic! powiedział ze za pomocą jego komputera nie jest w stanie ustalić co padło ale jeszcze jutro będzie próbował dam mu nowy tuner ,i zapowiedział mi ze być może należy jechać do ASO BMW i zrobić specjalistyczne sprawdzenie komputerami w servisie wiec zadzwoniłem do ASO BMW serwis i zapytałem o koszta to diagnoza to koszt 400zł oczywiście tylko sprawdzenie ,ciekawy jestem jakie koszta naprawy może coś ktoś wie o kosztach w ASO? Może ktoś zna jakiegoś elektryka w Podlaskiem? mam nadzieje ze temu mojemu się jutro uda uruchomić navi uwielbiam jak wszystko działa sprawnie myślę, że jak każdy z nas na tym forum ,życzę wszystkim odwiedzających i czytających moje posty ale nie tylko miłego dnia