Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Dynavin vs chinol..

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork

    Post Dynavin vs chinol..

    Koledzy mam mały dylemat stoję przed wyborem navi do e38 i teraz takie pytanie czy lepiej kupić dynavin d99 czy jakiegoś klona szukałem po sieci foto ale nic nie znalazłem jak to w e38 wygląda ??Może ktoś z kolegów montował i ma jakieś foto??

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    A dynavin to nie chińczyk? Wg. mnie to tylko oryginalny sprzęt, może mało wydajny ale za to pasuje. No ale jak już szukasz czegoś innego to kup raczej coś sprawdzone a nie żadne klony. Czytałem że niektóre takie urządzenia padały po paru dniach od rozpakowania paczki i zapewne to te najtańsze.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    no niby tak to teraz czy te radio z linku to org dynavin czy jakiś klon http://allegro.pl/dynavin-video-navi...339106443.html

    nie chciał bym wywalić kasy w błoto

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    masz dane allegrowicza więc możesz zadzwonić do dynavinpolska i spytać czy jest oficjalnym dystrybutorem, ew. dynavinpolska moze zaproponuje ci coś w konkretnych pieniądzach.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    dzwoniłem dziś do dynavin polska i niby za dwa tygodnie ma wyjść nowa platforma n6 zobaczymy

    a ciekawe jak to jest z tymi czujnikami parkowania czy to faktycznie współpracuje ??
    Ostatnio edytowane przez miglanc153 ; 19-06-2014 o 09:27

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    A więc tak dynavin zamontowany troszkę było z tym roboty ale jest ok co do samego urządzenia to myślałem że jest bardziej rozbudowane mowa o platformie n6 co do obc to pokazuję tylko temperaturę silnika i na zewnętrzną .

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    39
    BMW
    740i
    Skąd
    Wisła
    Porób jakieś foty jakbyś mógł, u mnie padło audio, nie wiem co jeszcze ale padło i też chyba coś aftermarketowego kupię. Jak to gra ? Jak działa, ile płaciłeś, gdzie co i jak, każde info się przyda, myślę, że nie tylko mnie :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    foty wrzucę jutro co do audio to ciężko jest teraz mi stwierdzić bo mam seryjne głośniki na pewno lepiej gra niż org radio.Produkt kupiłem od gościa z allegro dałem 2700zł jest no platforma n6 co dziwne przedstawiciel na nasz kraj chyba zaprzestał sprowadzania urządzeń nic na ich stronie się nie dzieje.Troszkę się zawiodłem co do obc myślałem że będzie bardziej wypasione a tam tylko temperatura ale chyba zależy to od szyny komunikacyjnej w aucie tu dla przykładu

    http://www.toms-car-hifi.de/autoradi...ba-n6-mercedes

    navi do mietka widać że obc bardziej rozbudowane.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    39
    BMW
    740i
    Skąd
    Wisła
    ja jednak zdecydowałem się na ori navi bo miałem 4:3 więc zmieniam na Mk4 16:9, chociaż korci mnie taka nieoryginalna ze względu na usb, bt itp

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar vmasher
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    73
    BMW
    E30 + E36
    Skąd
    WZW
    Dajcie jakies zdjecia jak ten dynavin wyglada w e38, gdyz sam sie zastanawiam nad zakupem. A montowal ktos moze te radia chińskie na androidzie do e38 ?

Podobne wątki

  1. nawigacja dynavin do bmw e38
    Przez hektorek106 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 18:44
  2. Czy ktoś ma zamontowana stację multimedialną Dynavin w E38?
    Przez Januszm w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-09-2012, 18:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •