Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Transport auta z rumunii

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar windosek
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    88
    BMW
    E28 524TD 1984
    Skąd
    Poznań

    Post Transport auta z rumunii - edit: dokonany :)

    Witajcie - chciałbym zapytać czy znacie osobę/firmę która zrobiła by kurs do Rumuni po auto (jak najbardziej chętnie też pojadę z tą osoba),(auto z licytacji ebay), zapłaciła człowiekowi na miejscu kase i przywiozła je do Polski ?
    Lub namiar na autolawetę która nie kosztuje 300zł za dobę a będzie w stanie dojechać na miejsce ?
    Nie jest to akurat bmw, jest to akurat stary amerykaniec ale jego waga to +/- 1500kg wiec nie ma tragedii większość autolawet ogarnia.


    Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez windosek ; 02-07-2014 o 14:23

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,237
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól
    ja mogę jechać jak chcesz

    ile kilometrów i waga bo to najwazniejsze

    Edytuj posty !!!

    racja Anatol
    Ostatnio edytowane przez Strema81 ; 16-06-2014 o 21:21

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar windosek
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    88
    BMW
    E28 524TD 1984
    Skąd
    Poznań
    Tak jak pisałem auto ma +/- 1500kg według katalogów. Targu Mures ok 1200km z Poznania. Auto nie musi wrócić do Poznania najważniejszy jest odbiór i dostarczenie już do Polski.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól
    ja mam do poznania 100 km ja wiem chcesz do granicy i pozniej juz na kolach :-D ale tam lip[a płatne autostrady + góry koszt wzrasta a na plus ropa w cenie polskiej a nie po niemiecku proponuje auto laweta i samemu będzie najtaniej 2 doby się wyrobisz auto laweta 200 pln załatw sobie ropę po 4 zł i da się przełknąć
    Ostatnio edytowane przez Strema81 ; 16-06-2014 o 21:51

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez windosek Zobacz posta
    Witajcie - chciałbym zapytać czy znacie osobę/firmę która zrobiła by kurs do Rumuni po auto (jak najbardziej chętnie też pojadę z tą osoba),(auto z licytacji ebay), zapłaciła człowiekowi na miejscu kase i przywiozła je do Polski ?
    Lub namiar na autolawetę która nie kosztuje 300zł za dobę a będzie w stanie dojechać na miejsce ?
    Nie jest to akurat bmw, jest to akurat stary amerykaniec ale jego waga to +/- 1500kg wiec nie ma tragedii większość autolawet ogarnia.
    Stary amerykaniec i 1500kg - zartujesz? czy to cos wielkosci tico?
    Poza tym 2500km w obie strony + same oplaty drogowe jakies 500zl, watpie czy ktos za mniej jak 4000zl poleci taka trase a ty sie szczypiesz ze autolaweta po 300zl doba??? wiec raptem 900 + paliwo + oplaty wydasz- to jest najtansze mozliwe wyjscie.

    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 16-06-2014 o 22:17
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar windosek
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    88
    BMW
    E28 524TD 1984
    Skąd
    Poznań
    Nic pokroju tico, poczciwy Firebird 3gen :)
    Mam namiary na dwie firmy, jedna wola 400euro a druga 500 euro, ale obydwie chca aby byla platnosc zrobiona z gory na konto sprzedajacego, aby kierowcy nie jechali z cudzymi pieniedzmi w wiekszej ilosci. I tu sie robi problem.A ja nie znam zupelnie tamtych rejonow, nigdy tam nie jezdzilem(na poludnie, zawsze tylko zachod) i nie mam pojecia z czym to sie je. Tego sie obawiam dlatego chcialbym zlecic to komus obeznanemu.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań

    Post

    Cześć,

    Zadzwoń tutaj: +48 600 293 076

    Ten człowiek ściągał mi auto gdy stanąłem w trasie, u konkurencji chcieli od 650 do 900 zł za lawetę i transport. U niego zapłaciłem 450 zł. Rzeczowy i można się dogadać, firma z miejscowości WSCHOWA - koło Leszna. Chwaliłem go za dobre ceny, podczas rozmowy stwierdził, że ma zlecenia z całej polski - głównie ze względu na dobrą cenę, dla przykładu jechał na trasie POLSKA - LITWA po autko, a zamówienie szło z i do Warszawy - podobno klientowi się opłacało zamówić lawetę nawet z bardzo daleka :-)

    Jeździ transporterem T5 + doczepiana laweta, więc warunki podróży całkiem spoko :-)

    // edit: http://oferia.pl/usluga/item1188796-...a-km-8osob-24h - tutaj jego nieaktywne już ogłoszenie, jak widać stawki za KM całkiem sensowne.
    --------------
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez windosek Zobacz posta
    Nic pokroju tico, poczciwy Firebird 3gen :)
    Mam namiary na dwie firmy, jedna wola 400euro a druga 500 euro, ale obydwie chca aby byla platnosc zrobiona z gory na konto sprzedajacego, aby kierowcy nie jechali z cudzymi pieniedzmi w wiekszej ilosci. I tu sie robi problem.A ja nie znam zupelnie tamtych rejonow, nigdy tam nie jezdzilem(na poludnie, zawsze tylko zachod) i nie mam pojecia z czym to sie je. Tego sie obawiam dlatego chcialbym zlecic to komus obeznanemu.
    400Eur za 2500km ??? to wychodzi mniej jak 65gr za km - to nawet na wystarczy na paliwo i oplaty a gdzie kierowca, amortyzacja sprzetu i ew profit, zweryfikuj to dokladnie bo cudow nie ma.
    Oferta ktora podeslal Marcine32 jest super- niecale 1zl za km to cena jak z czasow gdy ON kosztowal 3zl.

    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 18-06-2014 o 19:03
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Akurat jestem w Rumunii ...i powiem tak - zastanów się 4 razy z kim tu robisz biznes ;) To nie wygląda jak UE...

Podobne wątki

  1. Tak maluja auta w Rumunii
    Przez marek1132 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-02-2013, 22:14
  2. Transport
    Przez Cyga w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-08-2010, 16:24
  3. Transport z Leszna do Wrocławia/Namysłowa
    Przez tuczi77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-07-2010, 16:57
  4. Jak to się robi w Rumunii :D
    Przez krazen w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 10:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •