Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Jaki TV Plazma?Lcd?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn

    Jaki TV Plazma?Lcd?

    Jak w temacie,zamierzam kupić 2xTv lcd,rozmiar 32 i 37" .Tylko nie mam pojęcia jakiej firmy szukać,może ktoś ma sprawdzony model.Cena tak do 3000(37").
    Z góry dzięki za wszelkie informacje i porady. :)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ja ci powiem tak, zalezy jaki masz sygnal analogowy czy cyfrowy, ja ma kabluwke niestety analogowy sygnal i niewiedze sensu placic za jakis tam mega wyczesany model, osotanio widzialem w neonecie 42cale za 1999zl

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Ja właśnie wieszam na ścianie mój nowy TV.... sprawa jest prosta jeżeli to ma być TV podłączone do słabego sygnału naziemnego lub analogowego to nie ma sensu przepłacać i smiało można kupić coś na promocjach ale jeżeli chcesz oglądać na tym filmy z DVD lub BLUREJA tak jak w moim przypadku to niestety musisz szukać Full HD no lepszej firmy...
    Nie wiem czy mogę podawać takie info (no nie jest to reklama) to ja wybrałem SONY ..ale tak jak pisałem jego przewaga widoczna jest tylko jeżeli ma się dobry cyfrowy sygnał na analogu wiadomo jest kasza.Udanego poszukiwania...jest teraz dużo promocji więc napewno coś wybierzesz.. :papa:

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Tu trochę wzbogacisz swoją wiedzę, a jest co czytać. też myślałem, że decyzje podejmę szybko i się mocno myliłem.
    LINK:

    http://hdtvmania.pl/2007/10/26/poradnik-plazma-czy-lcd/

    http://plazma-lcd-fakty.pl/

    http://audio.blogbiznes.pl/2008/07/21/plasma-czy-lcd


    Miłej lektury.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W Euro jest teraz dobra promocja na Sony KDL4000S 40" za bodajże 2799 pln... ;)
    Cena naprawdę dobra no i jest to tv full hd.
    Ale na twoim miejscu pomyślałbym o plażmie...Mam lcd Sharpa 32", a nie dawno kupiłem plazmę Samsunga 42" i powiem ci, że różnica na korzyść plazmy jest kolosalna i to pod każdym względem.Nie rozumiem czemu ludzie wolą kupować lcd, to chyba kwestia marketingu.Oczywiście z dobrego lcd również będziesz zadowolony ;)
    I nie musisz upierać się przy full hd bo i tak jeszcze przez pare lat nie wykorzystasz jego mozliwości...Prędzej zmienisz telewizor, więc po co przepłacać...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    raf dzieki za te poradniki.Przeczytałem i chyba skuszę się na plazmę.Dzięki panowie za porady.Szukam dalej.

  7. #7
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Ja posiadam od kilku miesięcy 50" Samsung'a - plasma , 1080p , FULL HD . . i naprawde jestem z niego zadowolony , do tego kino domowe Samsung'a z kablami HDMI i naprawde jest jak małe kino


    słyszałem rózne opinie na temat tej właśnie marki , ale ja osobiście polecam, przystępne cenowo i naprawde dobry model

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    No sam mam samsunga i jest ok. Ale od speca wiem, że ostatnio marką topową jest Panasonic.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    Ja mam plazmę samsunga 42 od 2lat zero problemu a topowy teraz jest podobnież sharp.Ale ja osobiście teraz bym brał sony brawie najlepiej 200hz :)

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    ja kupiłem rok temu philipsa 42 cale LCD full HD i jestem z niego bardzo zadowolony , tym bardziej ze kupiłem go za 50 proc ceny, W avansie była promocja z 7 tysi na 3,5 tysia, także okazja moim zdaniem była to wziąłem dwa od razu.( drugi dla kumpla) :hah: :hah:
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •