Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam wszystkich sympatyków BMW -jestem tu nowy mam na imię Cezary miłośnik BMW

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    57
    BMW
    E38
    Skąd
    podlaskie

    Smile Witam wszystkich

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników BMW chciałbym dzielić się własnymi doświadczeniami jaki i tez czytać Wasze opinie,korzystać z rad i sugestii o tym najwspanialszym aucie wszech czasów jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e38 750iA V12 M73B54 ,miałem także e34 sedan 520i '89r oraz e34 touring 525 TDS '94r .

    Jak każdy z nas użytkowników i miłośników BMW często zdarzają sie rożne awarie auta mniejsze lub większe ja trafiłem tu ponieważ poszukuje odpowiedzi na mój problem z monitorem 4/3 który przestał działać bardzo proszę o pomoc sugestie i wskazówki co może być przyczyną poniżej dokładnie opisze mój problem bardzo dziękuje za poświecenie kilku chwil na przeczytanie jeśli ktoś z szanownych użytkowników forum mógłby mi pomoc bardzo proszę i pozdrawiam


    Witam :) mam poważny problem z monitorem 4:3w swojej beci( BMW e38 750iA 5,4 l v12 a mianowicie raz działa a raz nie działa monitor stało się to nagle początkowo miałem auto zabezpieczone kodem był codziennie włączany i wyłączany nagle awaria ,ale udało się go zdjąć a teraz w ogóle nawet nie można go włączyć wyłączyć a jak załapie na chwilę to żadnych operacji nie można wykonać -co może być przyczyną bardzo dziękuje za POMOC

    PS; podczas pracy silnika MONITOR miga na czarno ,jaśniej i ciemniej ,czy może mieć to wpływ na komputer pokładowy czy może zostać uszkodzony a może już jest ?? czy ma to wpływ na prace silnika ,próbowałem resetować system odłączając akumulator spowodowało to nierówną prace silnika przez jakiś czas później wróciło do norny ,bezpieczniki sprawdzałem ,wszystko działa prawidłowo ale monitor nie działa,,na wyświetlaczu LCD po wlaczeniu funkcji BC podaje normalnie parametry ,pomimo ze pixele sa poprzerywane co robic?
    Ostatnio edytowane przez paris16 ; 22-06-2014 o 08:49

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum...

  3. #3
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Witam :) Załóż może wątek z opisem problemu w dziale E38
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Cześć, witamy kolejne v12, zapodaj focisze.
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    57
    BMW
    E38
    Skąd
    podlaskie
    kurcze nie wiem jak dodac focie ale wrzuciłem link do strony domowej tam jest moja "Becia" :) jak dodać tu zdjecia? jak cos tu mozna ją zobaczyć -pozdrawiam

    http://motokiller.pl/user/EvilSoul

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Wygląda dobrze :)
    Zdjęcia wrzucasz poprzez obrazek "insert image' Opcja "from computer" pozwala wczytywać foty z Twojego kompa/pulpitu np, Opcja "From Url" pozwala wczytywać zdjęcia z zewnętrznych serwerów danych, czyli np jak masz gdzie zdjęcia i znasz do nich link.
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2013, 12:14
  2. [E38] witam wszystkich na forum mam na imię Krzysiek obecnie posiadam bmw7 e38
    Przez nonek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-01-2012, 18:49
  3. [E38] Witam jestem nowy [ Fan BMW ]
    Przez kuboszkozi w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 11:20
  4. [e32] Witam, Cześć i Siema dla wszystkich. Mam na imię Andr
    Przez ANDRZEJ-BIELAK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 22-02-2009, 15:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •