Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gaśnie silnik m62b35

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c

    Gaśnie silnik m62b35

    Witam Szanownych Kolegów!

    Mam mały problem ze świeżo zakupioną 7er. Jeździłem nią dużo po zakupie, zrobiłem ok 1200 km. Wszystko super ale... postawiłem ją na 3 dni w garażu i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Autko przy próbie rozruchu 3 razy mi zgasło. Odpalał na dotyk ale jak chciałem ruszać po wciśnięciu gazu - gasł. Powtórzyło się 3 razy a potem wszystko wróciło do normy.. Autko odpala na dotyk i jedzie bez najmniejszego problemu tak jak wcześniej. Nie ma żadnego falowania obrotów, nierównej pracy, absolutnie niczego niepożądanego. Z uwagi na to, że stan benzyny w baku jest niski (jest sekwencja) podejrzewam, że pompa paliwowa jest na ukończeniu. Kiedyś podobny problem miałem z innym samochodem i tam właśnie była przyczyna. Sprawdzę jeszcze, bo jeśli doleje się paliwa i faktycznie jest to pompa, to objawy powinny ustąpić (tak przynajmniej było wtedy). Chciałbym Was zapytać czy w dobrym miejscu w ogóle szukam problemu? Co jeszcze (ewentualnie) może być przyczyną takiego zachowania auta? Komputer nie wykazuje żadnych błędów.

    P.S. Pojawiłem się już w dziale przedstaw się. Wybaczcie nie wkleiłem jeszcze zdjęć, bo jestem aktualnie poza krajem. Jak tylko wrócę to wkleję :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    to mi przypomina zabezpieczenie jakie miał kolega w x5 miał odpalanie silnika na pilota i jak ktoś wszedł nie powołany do auta w tym czasie i wcisną pedał gazu to auto zgasło :P
    ale on w ogóle jakieś tam bajery ma z kartą w kieszeni i jak odejdzie od auta to też gaśnie ach
    nie masz tam jakiś bajerów alarmowych i zabezpieczeń??

    pompa może i też ale chyba jest inny objaw u mnie w Mercu jak padła to nie chciał palić wcale pamiętam jak ją reanimowałem młoteczkiem jak się zawieszała :D 2 tygodnie przekulałem z młoteczkiem w kufrze a potem nówka i jazda

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Cytat Zamieszczone przez nicolas
    (...)
    nie masz tam jakiś bajerów alarmowych i zabezpieczeń??(...)
    Właśnie nie mam niczego... skupię się na tej pompie najpierw. Jak to nie to - trzeba będzie szukać....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    17
    BMW
    7 40i
    Skąd
    dolnyśląsk
    ...........
    Ostatnio edytowane przez sławek.s ; 08-12-2015 o 22:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •