Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak wymontować boardcomputer E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    15

    Jak wymontować boardcomputer E38

    Witam mam pytanie jak wymontować komputer??? w e38 który znajduje sie pod radiem prosiłym o jakis szczegułowy opis bo musze naprawic pixele w tym komputerze bo juz nic nie da sie z niego odczytac.. z góry dzieki za pomoc

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    bez szarpania to wyjmij najpierw radio, (trzeba odkrecic male srobki by je wysunac)
    i wtedy go wypchniesz, od gory sa takie zabezpieczenia ktore trzeba nacisnac zeby przeszlo, takie platki metalowe.
    lub poszarp troszke, delikatnie podwaz plaskim srobokretem i moze wyjdzie ale nie zawsze sie to udaje.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    15
    kolego mogłbys mi to jakoś jaśniej opisać bo nie widze tam żądnych śóbek przy radyjku.. gdzie ich szukac ?? itp to jest moje pierwsze e38 tak ze niewiem co i jak .. w e36 było to wszystko prostsze ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    kolego jak masz radio to po lewej i prawej masz zaslepki plastikowe zaslaniajace srubki.odslaniasz srubki,okrecasz,wyjmujesz radio.Po wyjeciu radia wkladasz reke w dziure po radiu i wyczuwasz reka zabezpieczenie (blaszke) ktore trzyma BC.

  5. #5
    Panel MID można bardzo łatwo wyciągnąć, jeśli masz wersję bez DSP. W tym celu należy wyjąć pojemnik na monety, który jest koło radia a następnie wsunąć zwykły nóż w szczelinę nad panelem na wysokości wyjętego wcześniej schowka i przesunąć nóż do środka. Pozostaje teraz tylko wypchnięcie panela.

    Mam nadzieję, że jasno to opisałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •