Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Rabat na oe BMW

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia

    Rabat na oe BMW

    Witam.Dziś byłem w serwisie BMW w Krakowie i popytałem o rabacik na części dla nas drodzy forumowicze.Możemy dostać rabat w 3-grupie tzn nawet do 40% zalężnie od kategori części oraz na serwis ale... no właśnie trzeba albo zrobić liste kto jest chętny i podać swoje dane tzn; imię,nazwisko i nr.dowodu lub pomyślec o imiennej karcie klubowej 7.er.i dostaniemy swój nr.rabatowt.Tylko na podstawie tych dwóch opcji możemy dostać rabat ponieważ nie chcą aby ktoś poza nami a mający dostęp do naszego nr.rabatowego korzystał z naszych zniżek. Co o tym sądzicie i czy macie jakies propozycjie.

    P.s jest też ponoc możliwośc uzyskania takiego rabatu w centrali bmw w polsce na wszystkie serwisy w kraju

  2. #2
    Oczywiście pomysł dobry :) Jeśli udało by się uzyskać coś właśnie w rodzaju karty klubowej ze zniżką i działało by to w całym kraju to świetna sprawa :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Temat do dogadania.Z tego co rozmawiałem to dla nich najlepsza opcjią była by nasza imienna karta klubowa i na tej podstawie dostawalibyśmy rabat.Tylko trzeba by było o takiej karcie pomyśleć i jak by to miało wyglądać,jakie koszty,kto by się tym zajmował itd...

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    no pomysl bomba...tylko rzeczywiscie kto by sie tym zajal???
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    jestem jak najbardziej za.... mogę nawet zaproponować wykonanie takich kart.... po kosztach plastikowa z wytłoczonym nr i nazwiskiem .... jeśli kolego jesteś wstanie coś takiego załatwić w formie pisemnej oczywiście... to stawiam wielkiego browara,... .Bynajmniej ja kupuje w aso części i serwisuje auto na szczęście mam dobry kontakt ,zawsze daje coś "$" za załatwienie sprawy sprawnie i dobrze... i daje mi duże rabaty... 20-30%

    lecz coś jak karta by dużo ułatwiła


    wiec kolego służę pomocą w razie co

  6. #6
    Czyli jak rozumiem to by wyglądało tak, że robimy listę swoich danych i to dajemy do ASO? Od ASO dostajemy nr rabatowy i robimy sobie karty ze swoimi danymi i tym właśnie numerem? A potem w ASO przy kasie gość sprawdza nasze dane z karty w systemie i już? Dobrze rozumuję? :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    myślę ze inaczej my byśmy wykonali karty z nr. Każdy nr karty był by przypisany do danej osoby ... na karcie było by wytłoczone nr karty np 00000011 itd imię i nazwisko i tylko ta osoba była by uprawniona do użytkowania jej.... ....

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Z tego co dziś rozmawiałem to tak by to wyglądało.Tak jak pisze sprawa do dogadania najpierw musimy dogadac sie w sprawie takiej karty. Ja bede tam w piątek to pogadam(mam zamówione częsci) tylko czekam na odp. z waszej strony bo wyrobienie karty to jakiś koszty i troszke jakiejs tam biurokracji..........
    Karty to my musimy sobie zrobić

  9. #9
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    hmmm jeśli założymy ze będzie 100 chętnych to myślę ze ze spokojem cena za kartę sie zamknie w 10zl (na tyle chyba posiadacza bmw serii 7 stać - w końcu za nią rabat będzie) dodam iz nie myślę o tym zarobkowo ... współpracuje z agencjami reklamowymi i maja u mnie długi wdzięczności wiec mogę z nimi ponegociowac myślę ze nadruk na karcie taki jak jest na nagłówku forum było by ok tylko w drugim rogu znaczek BMW z białym tłem (po prawej w rogu http://www.bmw.pl/ ) i wybite dane nasze i nr....

  10. #10
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    a moim zdaniem sprawa jest bardziej skomplikowana bo nalezy na takiej karcie zawrzec jakies dane zachowac jakies bezpieczenstwo jakos to wykonac by nie bylo to jakies badziewie tylko karta vip ktora do czegos zobowiazuje posiadacza owej m inn do kultury odp zachowania itd itp osobiscie sadze ze temat jak najbardziej na TAK ale trzeba to zrobic z glowa i tak aby kazdy byl zadowolony i mialo to sens
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •