Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: 740i Gogolin

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce

    Post 740i Gogolin

    http://olx.pl/oferta/bmw-740i-lpg-CI...72849;promoted
    byłem, oglądałem-samochod nie posiada plastikowego mocowania chłodnicy wody jest ona złapana na gumową linkę, nie znalazłem też zbiorniczka wyrównawczego, przecieka reduktor,plastiki i wypełnienia przedniego zderzaka połamane, wycieki z pod misy i pewnie z całego motoru, przedni lewy błotnik pomalowany w burzę pisakową sprayem z puchy, tylny prawy błotnik spasowany tak ze nie ma potrzeby otwierania bagażnika żeby włożyć rękę(żart nie wiele mijający się z prawdą)
    do tego silnik zmęczony jazdą przez baranów bez pojęcia-WSTYD ŻE KTOŚ W OGÓLE TAK JEŹDZI I SPRZEDAJE LIMUZYNĘ BMW W TAKIM STANIE

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Ale za to jakie wyposażenie i jedyny problem to ABS przecież :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    a czego się spodziewałeś za tą kase?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    szkoda ze nie zrobiłem zdjęcia silnika -bo to ze byla malowana to nic, ale po otworzeniu maski nie wiedziałem co się dzieje.....za taką kasę nie ma co się spodziewać cudów zresztą nawet za 15 czy 18 tyś też nie ma idealnych ale ten samochód jest tak zaniedbany ze wlascicielowi nalezy się elegancki wpierdol

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa
    Żeby nie nabijać nowego tematu znów: KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK COŚ WIE? http://olx.pl/oferta/bmw-740i-super-...tml#6ca0de3c06
    Ten silnik będzie miał vanosa?

  6. #6
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez Patrykus Zobacz posta
    Ten silnik będzie miał vanosa?
    w tym roczniku to będzie silnik M62b44 bez vanosa

  7. #7
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Patrykus Zobacz posta
    Żeby nie nabijać nowego tematu znów: KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK COŚ WIE? http://olx.pl/oferta/bmw-740i-super-...tml#6ca0de3c06
    Ten silnik będzie miał vanosa?
    Co do sedna pytania to Tomek wyżej kwestię wyjaśnił, ale tak patrząc poprzez pryzmat wydechu to zastanawiam się dlaczego ten egzemplarz na przednich błotnikach nie ma napisu MS Batory...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar scott
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    99
    BMW
    e39 540i 6gang e36 325 cabrio E39 540iA E65 745
    Skąd
    Siedlce
    Ja prawie pojechałem po to auto...
    na wstępie powiem że jest ono niby ze Szwajcarii ale teraz właściciel mieszka w Austrii po rozkodowaniu vinu wyszło ze auto ma regulator zasięgu światel czyli nie ma xenona jak to jest opisane w aukcji i chyba wersja krajowa to hiszpania...ma z przodu zderzak ze spryskami a nie ma intensiva właściciel nią nie jeździ, auto stoi w Zgorzelcu z gotowymi umowami kupna-sprzedaży u ojca właściciela który twierdzi ze syn kupił ten samochod i prawie w ogóle nim nie jeździł, zdjęcia tak naprawdę nic nie pokazują poza możliwościami fotoshopa...jak masz blisko to można zawsze obejżeć ale ja sobie odpuściłem... nr vin DK62000

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez scott Zobacz posta
    Ja prawie pojechałem po to auto...
    na wstępie powiem że jest ono niby ze Szwajcarii ale teraz właściciel mieszka w Austrii po rozkodowaniu vinu wyszło ze auto ma regulator zasięgu światel czyli nie ma xenona jak to jest opisane w aukcji i chyba wersja krajowa to hiszpania...ma z przodu zderzak ze spryskami a nie ma intensiva właściciel nią nie jeździ, auto stoi w Zgorzelcu z gotowymi umowami kupna-sprzedaży u ojca właściciela który twierdzi ze syn kupił ten samochod i prawie w ogóle nim nie jeździł, zdjęcia tak naprawdę nic nie pokazują poza możliwościami fotoshopa...jak masz blisko to można zawsze obejżeć ale ja sobie odpuściłem... nr vin DK62000
    Przecież może mieć dołożony ksenon. Jakbys rozkodował VIN mojego auta to też byś tam nie znalazł conajmniej połowy wyposażenia jakie jest na pokładzie

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa
    No właśnie blisko nie mam, bo jestem z Warszawy. Podobną historie usłyszałem, lecz mi mówił że mieszka w Szwajcarii a nie w Austrii więc coś tu nie halo. Zdjęć więcej nie ma, auto na gazie nie chodzi, ogólnie jak to z każdym "wszystko działa auto jest igła"

Podobne wątki

  1. [E65/66] 740i
    Przez rafr w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-05-2014, 08:15
  2. [E38] 740i
    Przez cosworth w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 16:40
  3. 740i
    Przez badstuff w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-12-2007, 21:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •