Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nierówna praca silnika m60 e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5

    Nierówna praca silnika m60 e32

    Witajcie drodzy koledzy.
    W tym wątku chciałbym się też przedstawić, nazywam się Artur i podniosłem z popiołów e32 a teraz ieszę się jej mocą i dodam że jeszcze nie ukarałem jej instalacją lpg.
    Ale do rzeczy, problem lezy w nierównej pracy tegoż silnika po kilkuminutowym postoju autko zaczyna wibrować, słychać jakby wypadanie zapłonów z wydechu, jest to dość wkurzjące, dodam że nie dzieje się to cały czas. Jakiś kretyn amputował jej katalizatory ale chyba to nie ma na to wpływu, ponadto, jeden z wydechów (prawy) jest czarniejszy od 2. pozdrawiam. Nie są to cewki. Może macie naiary na kogoś kto ma dobre urządzenie diagnostyczne do tych aut. Poza ASO oczywiście.

  2. #2
    Przedstaw się w opowiedznim dziale jak nakazuje regulami :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Przedstaw się w opowiedznim dziale jak nakazuje regulami :)
    Nie wiem kim kolego Tu jesteś, ale każdemu zwracasz uwagę żeby się przedstawił.... jesli się dobrze przyjrzeć.... to jest nabijanie postów z Twojej strony... to chyba też jest nie do końca zgodne z regulaminem... ja się przedstawiam Tutaj... pozdrawiam Cię serdecznie,
    a innych kolegów prosze o pomoc, jesli nie masz nic do powiedzenia... to jako założyciel tematu prosze Cię o nie odzywanie się... do czego chyba też mam prawo...

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez artur_diag
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Przedstaw się w opowiedznim dziale jak nakazuje regulami :)
    Nie wiem kim kolego Tu jesteś, ale każdemu zwracasz uwagę żeby się przedstawił.... jesli się dobrze przyjrzeć.... to jest nabijanie postów z Twojej strony... to chyba też jest nie do końca zgodne z regulaminem... ja się przedstawiam Tutaj... pozdrawiam Cię serdecznie,
    a innych kolegów prosze o pomoc, jesli nie masz nic do powiedzenia... to jako założyciel tematu prosze Cię o nie odzywanie się... do czego chyba też mam prawo...
    Przeczytaj najpierw 5 pkt. regulaminu ,a później pouczaj innych - po zapoznaniu się z tą uwagą możesz dopiero prosić o pomoc . Pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    ile bezsensownego klikania... to może mnie zbanujcie od razu.... ech/... myślałem że ...
    szkoda gadać... a na problemik i tak nie ma odpowiedzi... Nabijanie postów... jak nic.
    I uważam że jest Tu wielu ludzi co mają coś więcej do powiedzienia na temat tego silnika niż "przedstaw się" i generalnie ich to wali czy ktoś się witał tu czy gdziekolwiek indziej...

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To do Twojej wiadomości jest tu 100% ludzi którzy powiedzą PRZEDSTAW SIĘ ----------->
    bo poprostu wqr....ia ludzi jak jakiemuś obszymurkowi muszą odpowiedzieć bo się sadzi ...a nawet imienia nie znaja ... po 3 postach się jeszcze sadzi ehh .....


    Takie regulaminy mamy ..... nikt na szczęście tu nikogo nie trzyma a renomę i markę www.7er.pl SAMI WYROBILIŚMY I JEJ BĘDZIEMY SIĘ TRZYMAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    To do Twojej wiadomości jest tu 100% ludzi którzy powiedzą PRZEDSTAW SIĘ ----------->
    bo poprostu wqr....ia ludzi jak jakiemuś obszymurkowi muszą odpowiedzieć bo się sadzi ...a nawet imienia nie znaja ... po 3 postach się jeszcze sadzi ehh .....


    Takie regulaminy mamy ..... nikt na szczęście tu nikogo nie trzyma a renomę i markę www.7er.pl SAMI WYROBILIŚMY I JEJ BĘDZIEMY SIĘ TRZYMAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:
    posłuchaj anaLtol

    po 1 nie jestem obszczymurem
    po 2 nie sadzę się
    po 3 przedstawiłęm się w poście przeczytaj 1 post, zastanów się ... może przeczytaj go 2 razy czy ile tam potrzebujesz żeby zrozumieć... ale specjalnie dla ciebie... moje imię to Artur... więc imię znają :) nieprawdaż??
    po 4 załóż dres i najlepiej wsiądź w e30 dołóż kilka spojlerów i jedź pod remizę laski wyrywać... chłopku małorolny
    po 5 jestem w szoku że napisałeś posta bezbłędnie... chyba korzystasz z opery albo słownika

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Słuchaj Koleszko sympatyczny jak widzisz piszę do Ciebie z DUŻEJ litery znaczy ,że nawet jaki pisze mam szacunek ................. Co u Ciebie nie występuje .......

    Raz, dwa To jest forum na którym nie musisz być obierany pozytywnie ......
    Przedstawić się nie raczyłeś a WYSMAROWAŁEŚ 4 POSTY BEZ SENSU .......
    Trzy i tak Cię postawią do pionu rano ............................. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->


    Pozdrawiam Anatol .... zmiękniesz ..... bądz zalogujesz się pod innym nickiem z pełnym szacunkiem dla Naszej Braci ..... ------------------------>
    Ciem nie obraŻam ...... a mogę .....



    Szczała Andzela ---------------------------->

    Języka uczyłęm się pilnie w szkole ,nie mając internetu jak Ty ...... :hah: :hah: :hah: :hah:

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    To ty jednak masz problemy z ortografią jesli już chciałbym być Twoim koleżką... od kolega (ż się na g wymienia...) a nie koleszką :) pozdróweczka...

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez artur_diag
    To ty jednak masz problemy z ortografią jesli już chciałbym być Twoim [glow=red:fd8fbcfec3]koleźką[/glow:fd8fbcfec3]... od kolega ż się na g wymienia... a nie koleszką :) pozdróweczka...

    Jak widzisz nie mam szacunku dla cIEBIE ...... to i nawet pisać mnie się nie chcę z dużej i z Capsem i etc..... :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: "sAM jednak skończyłeś szkołę ynternetowom zaocznie (wysyłkowo)".... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D (z Wielkim Szacunkiem dla Pana profesora Jana Miodka.....) ;D ;D ;D ;D ;D Bo nawet nie "liznołeś" ....wiedzy a Opera to jest Leśna ....wiesz gdzie ...... Nad Naszą Wielką Wodą .......... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Na S...... :what:


    A stolica Warszawa .... się nie piszę od wypitych kieliszków .........



    A i niewiedziałem ,że te twoje "żet" to w orginale "zi" i wymienia się na "G" w polskiej pisowni ..... :hihi: :hihi: :hihi:


    Pomocy nie uzyszkasz ........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •