Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Nierówna praca silnika m60 e32

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Panowie, jako młody użytkownik forum (może nie wiekiem, ale stażem) apeluję o więcej poszanowania w stosunku do siebie. Nie jestem na forum 7er od dawna , ale wystarczyło aby poznać atmosferę i wciągnąć się (niestety na razie tylko wirtualnie :) ) w powiedzmy tryby tej machiny którą napędzamy wspólnie.

    Widzę , że padło tu sporo naprawdę niepotrzebnych słów. Jestem wręcz przekonany iż kolega Artur jak i Anatol dali się ponieść ciut emocjom. Jest późno, każdy jest zmęczony itp. Niema co rozgrzebywać tematu.
    Chłopaki , jesteście z jednego miasta , po co palić znajomość już na panewce, nie warto.
    Nie stało się nic takiego żeby dochodziło do takich słów jak w postach powyżej.
    Nie jesteśmy tutaj żeby skakać sobie do gardeł , ale po to aby pomagać.
    Każdy jest tutaj nowy na początku i ma prawo się pomylić lub po prostu nie przeczytać regulaminu.

    Moja propozycja. Rano przyjdzie admin , pozamiata, a kolega Artur przeczyta regulamin, przedstawi się w odpowiednim dziale i zacznie swoje bycie na forum od nowa.

    [scroll:86d8748d2a]PAMIĘTAJCIE , ŻE ŁĄCZY NAS PASJA[/scroll:86d8748d2a]


    WZAJEMNY SZACUN

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez artur_diag
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Przedstaw się w opowiedznim dziale jak nakazuje regulami :)
    Nie wiem kim kolego Tu jesteś, ale każdemu zwracasz uwagę żeby się przedstawił.... jesli się dobrze przyjrzeć.... to jest nabijanie postów z Twojej strony... to chyba też jest nie do końca zgodne z regulaminem... ja się przedstawiam Tutaj... pozdrawiam Cię serdecznie,
    a innych kolegów prosze o pomoc, jesli nie masz nic do powiedzenia... to jako założyciel tematu prosze Cię o nie odzywanie się... do czego chyba też mam prawo...
    No kur.... Zawróciłem Ci uwagę w imieniu całej społeczności forum bo po prostu jako pierwszy przeczytałem Twój post. Nie sądze żebyś przeczytał wszystkie moje posty żeby pisać że tylko pouczam innych. Jeśli byś poczytał troche forum to może by dotarło do Ciebie, że najpierw każdy się przedstawia w odpowiednim dziale. A jeśli ktoś popełnia taki błąd jak Ty to z reguły po zwróceniu uwagi udaje się do odpowiedniego działu i wszystko jest ok. A Ty się upierasz że przedstawiłeś się tutaj i tak ma być :hah:
    Ja już się w tym temacie nie udzielam bo widze, że to bez sensu. Jak grochem o ścianę. My swoje a Ty swoje
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    artur_diag pamietaj ze ty prosisz nas o pomoc, a jak sie "sadzisz" to napewno jej nieotrzymasz, czytajac twoje posty mam ochote automatycznie ciebie zbanowac bo niepotrzebujemy tu bohaterow a czepianie sie do kogos ze zwrocil ci uwage??? ze niepotrafisz przestrzegac regulaminu?? napewno niedostaniesz tutaj odpowiedzi na swój post jak bedziesz w taki sposob sie zachowywal, nikt niema obowiazku tobie pomagac, pamietaj

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kolego Arturze, rejestrując się na tym forum, czytałeś najpierw >>> REGULAMIN <<< , więc obliguje Cię pkt. 5 tego regulaminu do przedstawienia się > TUTAJ <
    co jak widać TYLKO TOBIE sprawia problemy, więc zrób to jak jest wymagane i wszystko wróci do normy, a wówczas koledzy Ci pomogą.


    Bo z tego co napisałeś, to (bez urazy), nie tylko psycholog wyczyta, że jesteś chyba bardzo nieszczęśliwym i samotnym człowiekiem z kompleksami, i chyba nie potrafisz czytać (no chyba że z założenia jesteś oportunistycznym ignorantem????),
    a idąc dalej, to umowy na neostadę też nie czytałeś?? :razz: :razz:

    Więc reasumując, jeśli nie jesteś głupim burakiem, niedojrzałym emocjonalnie, który jeszcze nie dorósł do tego samochodu, co mówisz że go posiadasz,
    TO TO UDOWODNIJ..... i pokaż ciut inteligencji i kultury nie obrażając innych i dostosowując się do panujących tu zasad.

    Bo jeśli dalej tak będziesz robił, ...... żal pisać
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar korni8808
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    91
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Jawor
    sorry za odgrzebanie ale szukam informacji na temat silnikow M60
    Temat mi pasuje, ale zawartosc troche obeszla temat dookola
    nie mozna takich rozmow usuwac??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •