Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: E32 740i Warszawa BMW Osowiecki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post E32 740i Warszawa BMW Osowiecki

    Wiem co nieco o tym aucie, bo pracuję 200 m od warsztatu BMW Osowiecki, który je sprzedaje:

    http://olx.pl/oferta/sprzedam-e32-m6...tml#9cee1daff1

    Trzeba zacząć od tego, że auto 3 lata stało pod drzewem nie ruszane. W tym czasie ładnie porosło mchem, który teraz został usunięty. Oficjalna wersja warsztatu, który je sprzedaje jest taka, że klient nie zapłacił za naprawę tego samochodu i po tym czasie przeszedł on na własność warsztatu. Interesowałem się tym samochodem ze względu na nie połamane roletki trójkątne, które miał do niedawna. Praktycznie od roku co jakiś czas pytałem czy można je kupić. Nie dało się. W końcu udało mi się urobić pana właściciela, a przynajmniej tak mi się wydawało. Auto miało padnięty akumulator i nie dało się go otworzyć. Wszystkie zamki w klamkach zepsute. Pan właściciel obiecał, że otworzy auto i tak w istocie się stało. Ostatnio poszedłem do warsztatu. Patrzę - auto stoi przed bramą otwarte - roletki obie zdjęte. Moja radość była przedwczesna. Okazało się, że debile zdejmowali roletki podważając je śrubokrętem i są totalnie połamane. Więc opis w ogłoszeniu jest nieprawdziwy. Poza tym auto na pewno jest po dzwonie. Z przodu połamany grill, połamana dokładka przedniego zderzaka, auto ma założony wąski ryjek, reflektory nie są oryginalne. Stan lakieru średni, rdza wyłazi na tylnych nadkolach. Stan wnętrza w miarę OK, chociaż pracownicy wygadali się, że jakiś czas temu po otwarciu drzwi zaatakowały ich osy, które zrobili sobie w tym aucie gniazdo. Reszta mechaniki podobno jest zrobiona. Ale jeśli robili ją spece, którzy nie potrafią zdjąć bez uszkodzenia roletki, to ja bym szczerze wątpił czy to jest zrobione dobrze. Ja nie widziałem auta jeżdżącego ani pracującego - kojarzy mi się jedynie z zalegająca przez parę lat zgnilizną porośniętą mchem. Tak wyglądał jeszcze ok 1,5 miesiąca temu:



    Auto jest prawdopodobnie od nowości w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez qba ; 01-06-2014 o 11:39

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    auto 3 lata stało pod drzewem nie ruszane. W tym czasie ładnie porosło mchem, który teraz został usunięty. Oficjalna wersja warsztatu, który je sprzedaje jest taka, że klient nie zapłacił za naprawę tego samochodu i po tym czasie przeszedł on na własność warsztatu.

    Najważniejsza kwestia prawna przy zakupie tego auta - bez dokumentów potwierdzających przeniesienie własności pojazdu, nie ma możliwości przerejestrowania.

    Sprawdzone na 100%, wielokrotnie, nie tylko przeze mnie.

    Auta po postoju rok, dwa czy trzy pod chmurką, miałem styczność też kilka razy, bez budżetu z dużym zapasem nie podchodzić nawet do tego, wiele rzeczy rozpada się w rękach, nawet jeśli przed postojem były nowe.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Tu nie ma reguły.

    Znajomy wyciągnął z krzaków Lexusa LS400 po 11 latach stania z otwartą szybą kierowcy. Po ogarnięciu paru tematów auto normalnie jeździ i o dziwo nie jest zgnite.

    Także być może z tego E32 będzie jeszcze pożytek.

    Napisałem to co wiem, gdyby ktoś był tym autem zainteresowany. Zawsze lepiej wiedzieć jaką miało przeszłość.

    Jeśli chodzi o papiery to twierdzą, że sprawa jest załatwiona w sądzie.

    Mimo wszystko zalecam daleko posuniętą ostrożność....
    Ostatnio edytowane przez qba ; 01-06-2014 o 17:51

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3
    Powoli znowu szukam jakiejś ładnej E32 w miare kompletnej chociaż jeśli były interesujący egzemplarz do poprawek też bym kupił ,własnie to auto mnie zainteresowało
    ze względu na rzekome pochodzenie z Polskiego salonu ,książka serwisowa z naklejką Auto Fus możliwe,że to tam auto zostało kupione.....no ale jak zwykle okazuje się ,że
    w polsce to można padlinę kupić ,już wiem że tego egzemplarza nie kupie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kubusss Zobacz posta
    ....no ale jak zwykle okazuje się ,że
    w polsce to można padlinę kupić ,już wiem że tego egzemplarza nie kupie.
    W dodatku z serwisu.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kubusss Zobacz posta
    ze względu na rzekome pochodzenie z Polskiego salonu ,książka serwisowa z naklejką Auto Fus możliwe,że to tam auto zostało kupione.....
    Na książce serwisowej mojego auta jest taka sama naklejka. Od kilkunastu lat adres ten jest nieaktualny :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3
    Kiedyś czytałem ,że właśnie salon rodziny Fusów został przeniesiony w inne miejsce w Warszawie do nowo wybudowanego obiektu gdzie spełnia wszelkie wymagania BMW AG
    można Royce Rollsa nabyć i helikoptery Robinssona...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa
    Przecież Auto Fus BMW odkąd pamietam był i jest na Ostrobramskiej w Warszawie, a został bodajże przeniesiony z Nałęczowskiej.. Chyba, że się myle.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Patrykus Zobacz posta
    Przecież Auto Fus BMW odkąd pamietam był i jest na Ostrobramskiej w Warszawie, a został bodajże przeniesiony z Nałęczowskiej.. Chyba, że się myle.
    Masz rację. Na Ostrobramskiej jest od końca lat 90-tych. Wcześniej był na Nałęczowskiej 25.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    101
    BMW
    Było 3 x 7 e 32 730m60 e38 730d m57 e65 735 n62
    Skąd
    Olkusz
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Masz rację. Na Ostrobramskiej jest od końca lat 90-tych. Wcześniej był na Nałęczowskiej 25.
    Właśnie o Ostrobramskiej... mówiłem to jest ten nowy Salon

Podobne wątki

  1. [E32] freex wita!! BMW 740i e32
    Przez freex w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-01-2012, 17:49
  2. pompa paliwa BMW E32 740i
    Przez studentgrzes w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 09:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •