Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: dziwne zachowanie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    34

    dziwne zachowanie

    kiedy na dworze jest ponad 30 stopni, auto po osiągnięciu 90stopni jest strasznie zamulone, jeżeli tylko jest temp. otoczenia niższa około 20stopni,wszystko jest ok.
    Czym to jest spowodowane?

  2. #2
    Wydaje mi sie ze wtedy sie zalacza wisko a to oznacza ze od dolnych obrotow auto jest slabsze ...

    Jest to normalne , jezeli sie myle no to nie wiem dziwne

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Miałem to samo M51 w e34.Gorąco-zamulony jak staw chama,wieczorem inny samochód .Diesel lubi zimne powietrze zassysane do IC przez to jest żwawszy .
    Pozdrawiam :]

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: dziwne zachowanie

    Cytat Zamieszczone przez jorgen
    kiedy na dworze jest ponad 30 stopni, auto po osiągnięciu 90stopni jest strasznie zamulone, jeżeli tylko jest temp. otoczenia niższa około 20stopni,wszystko jest ok.
    Czym to jest spowodowane?
    Gorace powietrze jest mniej wydajne- tj. auto zasysajace zimne powietrze dokladniej spala paliwo i uzyskuje wieksza moc.
    Sprawdz droge powietrza do kolektora ssacego i turbiny napewno brakuje gdzies jakiegos plastiku i silnik zasysa powietrze z komory silnika a nie z zewnatrz. (Np w 80% E34 525TDS ktore w PL czesto sa powypadkowe brakuje plastiku oslony lamp prawych do ktorej przymocowana jest czerpnia kolektora ssacego- niby glupi plastik... ale bez tego TDS jest duzo slabszy)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    U mnie była odłamana sama osłonka od lampy do której dochodzi rura zakupiłem ,lecz bez poprawy było .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •