Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: SHELL!!!

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze

    SHELL!!!

    Witajcie koledzy. Opiszę co mi się wczoraj przydarzyło na ulubionej stacji SHELL!!!
    Pojechałem z narzeczoną zatankować Forda Pumę. Oczywiście wlałem do pełna 95. Zapłaciliśmy i w drogę .
    Niestety nie wyjechaliśmy z CPN-u auto szarpie gaśnie niema mocy dusi się. Co się okazało z boku stoi Passat z maską w górze i facet mówi , że u niego są te same objawy. Idę do obsługi co oni za paliwo mają.
    Co się okazało nastąpiła pomyłka i zamiast benzyny z dystrybutorów polał się ROPA!!!
    Mercedesowi klasy A udało się wyjechać ale za 20minut wrócił ,że stoi na trasie i auto nie pali!!

    Panowie MASAKRA TAKI BABOL I TO NA STACJI Shell!!!
    Zadyma na Stacji laweta i 3 wozy do serwisów. Oświadczenie ze stacji ,że pokryją wszystkie koszty związane z naprawą samochód. Zobaczymy jak to będzie.U

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    No to niezle ..... 8/

    Shell to duży koncern i dla dobrego imienia raczej nie będą chcieli rozgłosu .... obym się nie mylił ... ;)

    Niechciałbym ,aby to się mnie przydażyło ....

    Informuj na bieżąco....

  3. #3
    7ka
    Gość
    :x :x

    no ladnie....teraz trzeba smakowac co sie leje :razz:

  4. #4
    No to nieźle ktoś dał du.. Shell poważna firma to nie powinni stawiać oporu ale człowiek swoje się będzie musiał najeździć i nazałatwiać :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ja bym nie podarowal... Same zwroty kosztów płukania układu paliwowego to mało w nowoczesnej konstrukcji. Ja bym podprarł się opinią rzeczoznawcy i oprucz zwrotu kosztów zaządałbym odszkodowania... :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Nie chce być świnią i narażać nawet taki koncern na niepotrzebne koszty(pewnie dostanie się jakiejś fizycznej osobie za pomyłkę). Z serwisu informacja , że sama Pompa Paliwa 1200zł(pewnie będą wymieniać).
    Poza tym Shell jak na razie zobowiązał się do pokrycia każdych kosztów nawet wypożyczenia samochodu na czas naprawy mojego wozu.
    Chociaż przyznają , że niewiedzą jak w takim przypadku się zachować bo to pierwsza taka pomyłka.

  7. #7
    7ka
    Gość
    a ja ci powiem ze ja takze zrobilbym jak Radosz pisze...

    Shell ma kase ;) dogadalbym sie w ten sposob abym mial przez jakis czas paliwo za darmo...jak zgodza sie to kupuj 760Li :D

    co do cen na stacji...panowie ale jaja...wczoraj ogladalem w niemieckiej TV program ze ktorejs nocy o godz 23:59 paliwo kosztowalo 1,25 euro... a o godz 00:00 koszt paliwa kazdego 00,3 euro...akcja trwala 4 godziny.. i stacja stracila na tym 10.000 euro.. koles zatankowal do pelna za 1,25 euro i byl w szoku..pojechal po kolegow i przyjechali traktorem z beczka chyba 500L...no jaja jak siemasz...moze zaraz to znajde

    tutaj zdjecie dystrybutora

    http://smggermany.typepad.com/photos...elle_3cent.jpg

    a tutaj ten kawalek o tej sytuacji

    http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DG

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Auto do odbioru.
    Wymienili filtr palia, świece i czyszczenie układu.
    Jutro będę znał koszty i przedstawię je kierowniczce Stacji.
    Zobaczymy jaka będzie reakcja.

  9. #9
    7ka
    Gość
    dopisz wczasy na Maurytiusie ;) czy cos... :D

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Do tego nie tylko naprawa, ale jeszcze zażądaj rekompensaty za nerwy, stracony czas i tp.
    - np. talon na 500L dowolnego paliwa.

    Straciłeś troche zdrowia na nich - w innym kraju dostałbyć jakiś wczasy, lub fajne prezeny by tylko się nie czepiać.
    Nie żałuj sobie - ja bym nie popuścił
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •