Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: SHELL!!!

  1. #31
    Po prostu poszli po najmniejszej lini oporu. Nie mają obowiązku dawać żadnego zadośćuczynienia. Pokryją koszty naprawy, zwrócili właściwe paliwo i to tyle.
    Jak się kolega sam nie upomni to nie ma na co liczyć na cos więcej. I to też wątpie żeby samo upomnienie się dąło jakiś efekt. Dopiero rozprawą sądową może coś ugrać, tylko pytanie czy chce mu się w to bawić.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Szkoda gadać. Jakby taka sytuacja zdarzyła się w mojej Firmie to starał bym się aby klient jak najmniej na tym wszystkim ucierpiał.
    Jak dla mnie wystarczyło by zwykłe Przepraszam i po sprawie.
    Ale po co. Według nich zrobione zapłacone zatankowane :CZYLI GOTOWE!!! I CZEŚĆ!!!

  3. #33
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Nie daj się walcz o odszkodowanie tak jak napisał Radoshb - niech zwrócą Tobie utracony czas i stratę moralną ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  4. #34
    7ka
    Gość
    ktos pisal wczesniej o tym ze to nie OK byloby wykorzystac taki przypadek w sposob materialny ...

    to w takim razie jest OK jesli Shell zalatwilo tak sprawe??

    mysle ze mieli nadzieje ze tak sie to skonczy...

    tanim wyjsciem dla nich..

    i tyle..

  5. #35
    Spławili Cie najtańszym najszybszym kosztem ..

    Ja aktualnie zajmuje się swoja osobą jako poszkodowany i mam u boku firmę wspierającą w odzyskaniu kasy itd ..

    Oczywiście przyznaje się doje jak się tylko da i będę doić , z każdym dniem jak tak słucham ofert ubezpieczalni i innych organów smiać mi się chce .. Tak samo jak poznaje inne przypadki wyzysków ubezpieczalni oraz ich oszustw i wcale sie nie czuje oszustem ani wyzyskiwaczem , wcale mi ich nie szkoda .. :)

    Ty jako poszkodowany powinieneś dostać nie tylko paliwo za które zapłacileś oraz za szkody który poniosłeś przy aucie .. Straciłeś czas , brak samochodu i można by tak wymieniać

    Co do zdarzenia na tym shellu i winy kierowcy .. Krzychu ma racje podając przykład pana od COLI .. Kierowca nie zapłaci za ta pomyłkę .. stacje i wszystkie inne takowe spółki firmy maja ubezpieczenia takie że ho ho :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    coś sie Shellowi nie udał ten V-power... ;)

    ciekawe że u mnie na osiedlu całą niedzielę Shell też był zamkniety i nawet wjazd za dystrybutory zawiązali taśmą, wisiała kartka "awaria systemu"

  7. #37
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Panowie zatankowanie ON do benzyniaka na szczescie nie jest grozne ;) Ogolnie caly uklad wtryskowy zostaje solidnie przesmarowany wiec zadnej szkody ON nie uczyni... ;)
    gorzej jest jesli ktos sobie benzynki do diesla zaleje- oj wtedy jest masakra- wszystko sie zaciera bo PB pieknie wyplukuje olej/tluszcz i uklad zaczyna pracowac na sucho wiec w tym przypadku lista rzeczy do wymiany jest dluuuuuga...
    Co do podejscia Shell`a do sprawy- ogolnie nie jest zle, Jack trafilby na jakiegos ch...a to musialby sie o to przelane paliwo sadzic bo kultura coniektorych "managierow" pozostawia wiele do zyczenia, jednak dobrze by bylo jakby dorzucili jakis gratis od firmy powiedzmy 100 L paliwa do wytankowania na ich stacji...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #38
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    no mnie się zdarzyło przedwczoraj zalać klientce Pb do diesla. Wprowadziła mnie w błąd ze ma benzyniaka. na szczęście zdążyłem się zorientować i nie odpaliła jeszcze auta. Autko poszło do znajomych mechaników i benzynka do kanisterka.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  9. #39
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    no mnie się zdarzyło przedwczoraj zalać klientce Pb do diesla. Wprowadziła mnie w błąd ze ma benzyniaka. na szczęście zdążyłem się zorientować i nie odpaliła jeszcze auta. Autko poszło do znajomych mechaników i benzynka do kanisterka.
    I tu wielki oklaski, bo trzeba umiec przyznac sie do bledu i to uwarzam za zadko spotykana juz dzisiaj cnote polaków ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #40
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Jak to mowia klient nasz pan ;D i na jego prosbe mozna mu nawet i wode do baku wlac ;D ;D takze Wiku raczej do niczego nie musial sie przyznawac skoro taaaaakie zyczenie klientki bylo...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •