Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: SHELL!!!

  1. #21
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Nikt nie jest urażony ,nie unoś się i nie krzycz więcej luzu ... czasami poprostu trzeba inaczej dobierać słowa..... ;D

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Z tą "empetruchą " to raczej nie tak . Bo to sposób pisowni .. ze słuchu .... ;)

    Właśnie dlatego napisałem empetrójka , a nie mp3 :)

    Dobra generalnie w temacie chodzi o SHELL'a .

    Nie rozumiem jak można zwalić całą winę na pracownika. Pracownik nie ponosi odpowiedzialności za koncern SHELL , to koncern SHELL ponosi odpowiedzialność za takie wpadki , po to jest ubezpieczenie , firma jest ubezpieczona od takich rzeczy i na bank masz prawo ubiegania się o swoje. Nie ma co winić pracownika , trzeba uderzać do samej góry. Oczywiście umiejętnie :)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    50
    BMW
    e32
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez bosman
    Nie rozumiem jak można zwalić całą winę na pracownika. Pracownik nie ponosi odpowiedzialności za koncern SHELL , to koncern SHELL ponosi odpowiedzialność za takie wpadki , po to jest ubezpieczenie , firma jest ubezpieczona od takich rzeczy i na bank masz prawo ubiegania się o swoje. Nie ma co winić pracownika , trzeba uderzać do samej góry. Oczywiście umiejętnie :)
    Obawiam sie ze to jest niestety norma w Shellu, jak i pewnie na innych stacjach!

    Pracowalem kilka lat temu na Shellu i mialem sytuacje ze koles zatankowal za jakies 150-200zl i przyszedl zaplacic. Byla duza kolejka wiec zaczal przegladac mapy i wybral jedna, kiedy przyszla jego kolej do placenia podszedl akurat do mnie i zaplacil za mape nie wspominajac nic o paliwie. Wyszedl i odjechal i dopiero jak wiekszosc klientów juz odjechala to sie zorientowalismy ze ktos nie zaplacil! Sprawdzenie na kamerze i wyszlo kto to nie zaplacil i kto go obslugiwal - ja! No i oczywiscie moja wina bo podszedl do mnie! Na dziendobry - bedziesz mial to potracone z pensji! Na moje szczescie koles zaplacil karta wiec udalo mi sie go namierzyc dzieki operatorowi karty i kilka dni pózniej odwiedzil go dzielnicowy! Koles przyszedl zaplacic, ale przy okazji narobil zadyme ze robie z niego kryminaliste i tak dalej bo on zwyczajnie zapomnial - ale przez kilka dni jakos sobie nie przypominal nic!

    Polisa firmy jest taka, ze jako pracownik reprezentujesz koncern Shella, ale w razie czego to Ty popelniles blad i lecisz po kieszeni mimo tego ze firma jest ubezpieczona od takich wypadkow!
    Normalnie zdzierstwo, a jeszcze gorzej bylo jak pracowalem na Orlenie - tragedia!
    Oj 7-ko 7-ko!
    Dlaczego Cie sprzedalem...??
    ...Nie mialem wyjscia niestety!

    Ale na szczescie po 7 latach powrócilas - rok mlodsza, z lepszym wyposazeniem i z o polowe mniejszym przebiegiem!

  4. #24
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    tak jak sylwek napisał: zapłaci za wszystko kierowca który przywiózł towar. Szkoda go ale niestety popełnił błąd za który musi zapłacić. dziwie sie wam że chcecie go pogrążać jeszcze bardziej dodajac jakieś dodatkowe koszty, Chłopak i tak dostanie za swoje. Shell jako koncern nie zapłaci nic, nawet złotówki. Zapłaci pracownik.
    \
    Ma takie rzeczy w umowie taki pracowniik? Czyli jedna wtopa i placi do konca zycia? :D Jaka pojemnasc maja zbiorniki na stacjach? :D

  5. #25
    7ka
    Gość
    ale wiku nikt nie ma nic tu do pana ktory nalal...

    ja nie wiem czy to normalne ale jesli masz wypadek to chyba masz ubezpieczenie prawda?? placisz za ubezpieczenie i po to to jest aby byl komfort w takich sytuacjach...

    u mnie w pracy byl przypadek ze kierowca tira przywiozl 4 palety coli...tak sie fajnie zlozylo ze jedna paleta mu spadla i 18 skrzynek z malymi butelkami coli poszlo.... :D

    facet odrazu powiedzial ze coz... taka praca i zdarza sie... jak myslicie kto za to zaplacil? cola!!...a nie facet!!!

    no i przestanmy tu wchodzic na ambicje i robic z nas wyzyskiwaczy.. ;)

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    50
    BMW
    e32
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Jaka pojemnasc maja zbiorniki na stacjach? :D
    Z tego co pamietam, a pracowalem na stacji ponad 8 lat temu to zbiorniki mialy po kilka tyesiecy litrów kazdy!
    Cos chyba kolo 8 czy 10tys litrów!
    Oj 7-ko 7-ko!
    Dlaczego Cie sprzedalem...??
    ...Nie mialem wyjscia niestety!

    Ale na szczescie po 7 latach powrócilas - rok mlodsza, z lepszym wyposazeniem i z o polowe mniejszym przebiegiem!

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    sytuacji oczywiście współczuje, ale powiem ,że ja bym ich doił do spodu przy użyciu prawnika dasa i myślę ,że rekompensata poza naprawą jest należna w 100 procentach
    e32 v8 manual

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    czyszczenie zbiornika, montaz demonraz, nowe siwce, filtry, katalizator!!! no i oczywiwscie tyle paliwa ile zmarnowales, troszke sie nazbiera

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Po wymianie: filtr paliwa czyszczenie baku, układu zapłonowego, wymienione świece, koszt 1000zł
    Na Shellu brak szefostwa fakturka przyjęta , zatankowali najlepsze paliwo oczywiście za kwotę taką jaka była na Paragonie z Niedzieli. I to według nich wszystko.

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No i wdzisz! Moim zadaniem to nie wszystko. A kto zwróci Ci Twój stracony czas ktory moglbys spedzic z rodzina. Kto zwroci ci za czas kiedy nie mogles korzystac ze swojego samochodu z powodu awarii wyniklej z ich zaniedbania? Wyrównali koszty na zero i nawet nie pofatygowali sie o zaden bonus. Zatankowali Ci za tyle co bylo w niedziele i co dalej? Masz gwarancje ze przez ta pomylke nic wiecej nie uleglo uszkodzeniu? Jak teraz jakis podzespol dziala to nie oznacza, że nie dostał on jakiegos uszczerbku.
    Ja bym tego tak nie zostawil.

    PS A co z paliwem które miales jeszcze w baku? Przeciez musialo jeszcze byc go troche i zostalo spuszczone przy plukaniu zbiornika. Kiepsko sie postarali. :razz:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •