Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: e32 750

  1. #11
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bodo735 Zobacz posta
    nie to nie ten samochod, mam 2 zdjecia robione na szybko
    nie jest idealne, ale nie jest to trup, mocowanie lewarka wymaga poprawy,
    zobaczymy juto jak zobacze ja na swierzo po umyciu, co jest do zrobienia
    Jak tylko nie ma rdzy za dużo to bierz. Dobrze będzie uratować kolejne M70.
    pozdrawiam Bartek

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    7
    BMW
    e34 m30b35
    Skąd
    Wroclaw

    Post

    wiec po prawdziwych ogledzinach jest tak, auto umyte na myjni brud nie zszedl, stalo napewno rok, trzeba glebiej szorowac, lewa strona malowana, widac siadajaca szpachle i odcidcie na dachu maska malowana tez, na tylnym blotniku pekniecie szpachli, , nie jest tragicznie ale widac! na pierwszy rzut oka z rdza ok, ale jak zagladniemy na dol to progi do wymiany, mimo ze ich nie widac to mocowania lewarka zgnite, i idzie dalej, nie sciagalem plastikowych listw, ale wtydaje mi sie ze nie bedzie za wesolo, doly drzwi, w bagazniku lezala mokra torba i zastala ja dyfuzja z blacha, 40x70 rdza i to dosc powazna, nie powinno to miec miejsca ale coz, idac dalej, odpala nie ma juz bledu eml ale slychac rozrusznik "tak jakby nie chowal sie", wspomaganie leje i to strasznie krotka jazda a slad do polowy auta, silnik delikatnie wypada z zaplonu raz na jakis czas, oleju na bagnecie ponizej minumum, gumy, weze pod maska sparciale, skrzynia przelacza ladnie ale auto nie jedzie !!!! ciagnie dopiero od 2 tys rusza z miejsca jak 125p, nie zaleznie czy sport czy oszczednie, brak katalizatorow rura, podsufitka sie odkleja, a widac ze chlodnica zaczyna sie rozszczelniac.


    na pierwszy rzut oka niby ok i nie duzo pracy ale jak sie przyjzec i zastanowic to jak dla mnie wielki plac zabaw, i uleczy sie jedno wyjdzie drugie, powiedzcie co to moze byc ze ciagnie od 2tys, wina skrzyni czy przeplywka, eml czy cos jeszcze dodam ze kickdown dziala ok

  3. #13
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Coś mi się wydaje, że pracuje na połowie cylindrów do tych 2000rpm albo nie pracuje na wszystkich cylindrach(tutaj bym obstawiał), jak nie jeździsz na co dzień M70, możesz mieć problemu ze stwierdzeniem, które pracują, a które nie.

    Z tego co opisujesz to słaby egzemplarz, bo szpachli już nigdy dobrze nie wyciągniesz, podobnie jak rdzy.

    Od strony mechanicznej tak 10k PLN na części tu widzę, także sprawa bez sensu ze słabą blacharką.

    W Niemczech śliczne 750 kupisz już za 15 tyś, a na allegro od roku wisi ładna, doinwestowana z przebiegiem 400 tyś za 6 tyś, w którą jak włożysz kilka tyś masz auto jak z folderu...

    Takie auto tylko na części, nawet za darmo do doprowadzenia bym nie chciał, bo pracy dużo, a efektu nigdy nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 20-05-2014 o 19:07
    pozdrawiam Bartek

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    157
    BMW
    kiedys 730i,735i,750i,750iL
    Skąd
    slask
    dyfer do wymiany bo ma naped na 1 kolo niczym jak elektryczn samochodziki dla dzieci,hehe, widac to ewidentnie przy probie przypalenia kapcia

Podobne wątki

  1. [e32] Pocisk7 Witam moje bmw e32 735 750
    Przez pocisk7 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 21:51
  2. przesiadka z e32 750 na e38 750
    Przez TC w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 21:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •