Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Części z anglika do europy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra

    Post Części z anglika do europy

    Witam.

    Niestety miałem stłuczkę :-( i jestem zmuszony szukać części do mojej E65. Mam pytanie czy części z anglika pasują do wersji europejskiej? Interesują mnie takie rzeczy jak błotnik, zderzak kompletny ale i takie rzeczy jak okular lewy, pas kompletnym (górny, przedni), pojemnik do spryskiwaczy itp. Wiem że lampy muszą być od europy ale czy pozostałe części blacharskie mogą być a anglika? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi gdyż jutro mógłbym mieć te części z anglika.Z góry dziękuję za odpowiedź..

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar doto04
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    61
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Tczew
    Na pewno zderzak, błotnik pas i okular będzie pasował, jeśli angol ma pojemnik do płynu spryskiwaczy po ej samej stronie co europa to także będzie pasował

  3. #3
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Zadzwoń do osoby od której chcesz kupić te części i spytaj czy ma nr VIN samochodu z którego pochodzą. Porównaj później na realoem nr części ze swojego samochodu z numerami angola.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra
    Jeszcze jedno pytanie jak rozróżnić lampę przednia przedliftową anglika od europy?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tadek
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    104
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    Szczecin
    nie ma różnicy, w lampie jest przestawka co sie przestawia i masz wtedy albo europe albo anglie :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Replay 1999
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    122
    BMW
    E65 740i
    Skąd
    Warszawa/Skierniewice
    Z lampami EU oraz Uk nie jest tak do końca...Lampa UK ,gdy przestawimy ją na EU kontynent wówczas światła mijania świecą prosto-nie są asymetryczne jak tego wymagają polskie przepisy.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Replay 1999 Zobacz posta
    Z lampami EU oraz Uk nie jest tak do końca...Lampa UK ,gdy przestawimy ją na EU kontynent wówczas światła mijania świecą prosto-nie są asymetryczne jak tego wymagają polskie przepisy.
    Potwierdzam montowałem klientowi reflektory z Anglika do E39 i faktycznie po przełączeniu nie maja asymetrii. Jaki wniosek one bardziej nadają się na rynek USA a nie na Europę.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Replay 1999
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    122
    BMW
    E65 740i
    Skąd
    Warszawa/Skierniewice
    tedi ,

    Niekoniecznie, W UK pomimo, że obowiązują światła asymetryczne to dopuszczalne są także symetryczne. Więc ,gdy chcesz swoje BMW zarejestrować w UK to problemu ze światłami (ani z niczym) nie będzie .
    Co innego w takim dziwnym kraju jak polandia. Tutaj wszystko musi być tak,żeby na maxa utrudnić życie..

Podobne wątki

  1. wymiana foteli z anglika do europy po lifcie
    Przez max w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 10:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •