Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Miałem zdarzenie drogowe i...

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d

    Miałem zdarzenie drogowe i...

    W wyniku tego moja bunia została przetarta przez busa. Cała strona od pasażera przetarta, całe szczęście że po wszystkim udało mi się kupić przedni błotnik i pare drzwi na strone w tym samym kolorze i chcę to przełożyć sam. Dlaczego sam?? Ponieważ w moim mieście i okolicy nikt tego nie zrobi pożądnie tylko na odczepnego i już auto nigdy nie bedzie miało liniii a samemu przzyłżę się i bedzie git lecz potrzebuje do tego Waszej pomocy.
    1. Prosze o informacje jak zdemontować i założyć błotnik przedni od strony pasażera.
    2. To samo tylko drzwi przednie
    3. To samo drzwi tylne.
    Prosze o jak najbardziej dokładne informacje - tylko na Was można liczyć.
    Przeglądając np. tą stronę Timmego o e38 jest tam wszystko prócz tego co ja potrzebuję.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Bardzo fajnie... na pierdoły odpowiadacie swoim waflom a jak człowiek potrzebuje pomocy to cisza... rozumeim że nikt nie wie jak krok po kroku zdemontować przedni błotnik, potem go założyć to samo z drzwiami... Bez urazy wiele razy mi pomogliście ale zawsze trzeba się prosić chyba że napisze ktoś kto juz ma kolorek ziel czy czerw i wtedy nawet jest 51 odpowiedzi na temat bzdurny [MAŁA KOLIZJA SAME PROBLEMY] który już w 4 poście przechodzi w OT ale jak widać może się rozwinąć chociaż regulamin mówi inaczej. POZDRAWIAM

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Nie robiłem tego nigdy ....Ale jak widzisz nikt tu się nie jest niczyim waflem (w pełnym tego słowa znaczeniu...) ... więc lekki luz....

    A jak chcesz na siłę to tak mi się wydaje ....

    odkręć śruby na błotniku i zobacz na czym jeszcze się trzyma .... a drzwi to zawiasy odkręć ... tak mi się na siłe wydaje ....


    ;D

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    moim zdaniem to banalne, jak by kolo zmienic ;D

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    nie wierze... banalne... to w takim razie nie dziel się z nami (ze mną) wiedzą jak to zrobić.
    Swoją drogą fajne porównanie do zmiany koła... bardzo uniwersalne można tak też napisać np. do postu jakie xenony - dla mnie to jest banalne jak zmiana koła.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    195
    BMW
    BMW 735i
    Skąd
    Jordanów
    Cytat Zamieszczone przez mandrax1
    na pierdoły odpowiadacie swoim waflom
    z tymi waflami to troche pojechales!!
    Only 7er
    Tylny Napęd Jest Jak Seks - Po Co Jezdzic Na Recznym Jak Mozna Dac W Piz..e :D

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    15
    kolego najlepszym rozwiązaniem bedzie jak podedziesz do blacharza i razem z nim to wymienisz.. on sie coś zna na tym a ty do tego bedziesz go pilnował czy dobrze robi jak coś bedzie nie tak to to razem skorygujecie... bo sam tego nie zrobisz nigdy a wręcz przeciwnie...takie moje zdanie

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar emo8181
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    42
    BMW
    e30 m62b44 i e39 m54b30
    Skąd
    c-ow
    nie wiem czy to ci pomoz ale popatrz na tej stronce http://www.meeknet.co.uk/E38/Index.htm
    Bedziesz Mogl Wariowac

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Cytat Zamieszczone przez dowojciak
    Cytat Zamieszczone przez mandrax1
    na pierdoły odpowiadacie swoim waflom
    z tymi waflami to troche pojechales!!
    Moje określenie nie ma na celu nikogo obrażać tylko ukazać pewne fakty, jak najbardziej obstawiam przy tym co napisałem,
    Jeśli chodzi o blacharzy to raz że ci dobrzy mają terminy na przyszły rok, a "papudryny" (nie obrażam nikogo - chodzi o tych co robią mniej dokładnie) nie leżą mi... bardzo chciałbym znaleść dobrego, który będzie tolerował obecność klienta przy takiej naprawie...
    Ale takich nie ma, mam znajomego mechanika nie blacharza który by mi pomógł w tym dlatego chciałem troche się dowiedzieć, może jakieś kruczki są żeby czegoś nie oberwać itp. Nadal nie wiem czy trzeba np. zderzak odkręcić do zmiany błotnika i tego typu rzeczy chciałem się tutaj dowiedzieć, troche juz przeszukałem forum i znalazłem np. filmik dot. zdjęcia tapicerek konkretnie tylnej co wiele juz dało lecz nadal najbardziej mnie przeraża błotnik, bardzo bymk chciał alby efekt końcowy był rewelacyjny, siódemka musi trzymac linie. Niesprzyjające warunki to takie że cały czas potrzebuję auto i wolny czas mam kiedy mam dlatego też chęć robienia tego samodzielnie ze swoim mechanikiem.
    Co do tego linka to już wspomniałem iż na tej stronce jest dużo info ale o błotniku nic nie ma lecz dziękuje za wskazówkę mimo iż nie jestem Twoim waflem, pozdrawiam.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a ja wiem ale niemowiem, dla wafla wiedza kosztuje i powiem ci tez tak ze jak niewiesz jak to zrobic to napewno tego niezrobisz, nieustawisz szczelin w blotniku, drzwiach itp. nieustawisz zamkow cos ci bedzie obcieralo itp, jako wafel dam ci porownanie, jak niejestes fryzjerem a dostaniesz instrukcje krok po kroku jak kogos ostrzyc to zrobisz to dobrze??? pomysl jak to bedzie wygladalo?? i tak bedzie wygladalo twoje auto, poprostu ktos kto juz to robil z pare nascie razy lub dziesiat zrobi to lepiej a jak w twojej miejscowosci niema to jedz tam gdzie jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •