Cytat Zamieszczone przez dowojciak
Cytat Zamieszczone przez mandrax1
na pierdoły odpowiadacie swoim waflom
z tymi waflami to troche pojechales!!
Moje określenie nie ma na celu nikogo obrażać tylko ukazać pewne fakty, jak najbardziej obstawiam przy tym co napisałem,
Jeśli chodzi o blacharzy to raz że ci dobrzy mają terminy na przyszły rok, a "papudryny" (nie obrażam nikogo - chodzi o tych co robią mniej dokładnie) nie leżą mi... bardzo chciałbym znaleść dobrego, który będzie tolerował obecność klienta przy takiej naprawie...
Ale takich nie ma, mam znajomego mechanika nie blacharza który by mi pomógł w tym dlatego chciałem troche się dowiedzieć, może jakieś kruczki są żeby czegoś nie oberwać itp. Nadal nie wiem czy trzeba np. zderzak odkręcić do zmiany błotnika i tego typu rzeczy chciałem się tutaj dowiedzieć, troche juz przeszukałem forum i znalazłem np. filmik dot. zdjęcia tapicerek konkretnie tylnej co wiele juz dało lecz nadal najbardziej mnie przeraża błotnik, bardzo bymk chciał alby efekt końcowy był rewelacyjny, siódemka musi trzymac linie. Niesprzyjające warunki to takie że cały czas potrzebuję auto i wolny czas mam kiedy mam dlatego też chęć robienia tego samodzielnie ze swoim mechanikiem.
Co do tego linka to już wspomniałem iż na tej stronce jest dużo info ale o błotniku nic nie ma lecz dziękuje za wskazówkę mimo iż nie jestem Twoim waflem, pozdrawiam.