Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 78

Wątek: Policja zatrzymuje prawko. +50km/h

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9

    Post

    Bardzo ciekawe - niech ktoś jeździ po Warszawie z prędkością 50km/h .. powodzenia .
    Nie mówię aby grzać 120 km/h ale jak jest dwu pasmówka czy trzy to niech będą ograniczenia do 70 km/h czy 100

    Ja ostatnio dostałem mandat bo przez bardzo krótki odcinek drogi na moście północnym ( 3 pasy ) jest 60 km/h a ja jechałem sobie 105km/h - compactem !
    Więc przeginanie z prędkością w miejscach nie przystosowanych oraz karanie każdego jest złe.


    I nie gadajcie mi ,że można jeździć 50 km/h bo fakt - jak Cinquecento jeździłem z tą prędkością to było już czuć .. a 7er ... 130 i się nie czuje.

  2. #12
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    jak jest dwu pasmówka czy trzy to niech będą ograniczenia do 70 km/h czy 100
    Masz rację ,dlatego napisałem ,że niektóre ograniczenia powinni przeanalizować.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Wczoraj - Łódź - Ulica Więckowskiego - Ruszam ze świateł - Jedynka prawie odcinka między kamienicami, jednokierunkowa 2 pasowa droga. Lewy, prawy pas wymijam typka. I staje na czerwonym. Podchodzi do mnie 2ch "krawężników" i z tekstem proszę zjechać. Zjeżdzam a oni do mnie -zatrzymujemy Panu prawo jazdy" - dlaczego ? - za agresywną jazdę z nadmierną prędkościa - no wyśmiałem Panów z lekka i tyle. Oddali prawko i pouczyli o spokojniejszej jeździe :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Nie denerwujcie się. Przecież jazda z prędkością np. 200 km/h po prawie pustej autostradzie zabija, a oni "tylko wykonują rozkazy".

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BsijZabsij
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    508
    BMW
    E38 728i manual, ex e34 525tds
    Skąd
    Mazury
    A ja zawsze powtarzam, że najmądrzej jest to rozwiązane w Szwecji.
    Mandat jest tam odsetkiem od zarobków :] Dla najbiedniejszych ludzi, gdzie często wielodzietna rodzina utrzymuje się z pensji 1.500 zł mandat w wysokości 1000 zł to katastrofa, a dla innych grosze i śmieją się z takiej sumy. I fundusze z mandatów by się znacznie zwiększyły uderzając po kieszeni tych, których stać :] Nie trzeba by stawiać setek fotoradarów. Panowie w mondeach, insigniach i octaviach na blachach WI (moi ulubieńcy na drogach, gorsi od łysoli z "tuningowanych" E36) też by więcej płacili :]
    Obecnie E38 728i 1995 manual, dunkelblau. Poprzednio E34 525tdsA 1992, granitsilber-metalic.
    Moje autko: http://7er.pl/showthread.php/33145-W...151#post395151

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez BsijZabsij Zobacz posta
    Mandat jest tam odsetkiem od zarobków :]
    Przecież to jest głupota w czystej postaci i schlebianie najniższym instynktom. Jeśli kogoś interesują w tym pomyśle tylko kwestie praktyczne, to podpowiem, że to praktycznie nie zadziałałoby z takiego samego powodu, z jakiego najwyższych podatków (zwłaszcza dochodowych) wcale nie płacą "najbogatsi", tylko klasa średnia.
    Ostatnio edytowane przez Ulv ; 17-05-2014 o 23:31

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez robert1903 Zobacz posta
    Wczoraj - Łódź - Ulica Więckowskiego - Ruszam ze świateł - Jedynka prawie odcinka między kamienicami, jednokierunkowa 2 pasowa droga. Lewy, prawy pas wymijam typka. I staje na czerwonym. Podchodzi do mnie 2ch "krawężników" i z tekstem proszę zjechać. Zjeżdzam a oni do mnie -zatrzymujemy Panu prawo jazdy" - dlaczego ? - za agresywną jazdę z nadmierną prędkościa - no wyśmiałem Panów z lekka i tyle. Oddali prawko i pouczyli o spokojniejszej jeździe :)
    Ale jesteś kozak...

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ale jesteś kozak...
    Dokładnie, turbo kozak. Idź do ewy dżazgi.

  9. #19
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    tak czy owak teraz będzie dopiero nagonka, tak myślę na kierowców .... jeszcze trochę przy kontroli będzie :
    - Ma pan gaśnicę ?
    - Nie ...
    - No to zatrzymuję prawo jazdy ....
    to jakaś paranoja się dzieje w tym kraju , ale z zasadzie oglądając wiadomości i patrząc na nasze ulice ( jak właśnie auta zapier..ją po mieście do odcinki itd ) to się nie dziwię , a mandaty powinni walić po 2000 , 5000 tyś , tak czy owak był by spokój , masz dużą rodzinę , mało zarabiasz myśl za kółkiem .... bo podstawowym narzędziem człowieka jest mózg!

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Vramzes: Patrząc na nasze ulice widzę różne patologiczne zjawiska, ale większość z nich ma niewiele wspólnego z prędkością jako taką. Rzeczywistością medialną nie przejmowałbym się wcale, ponieważ w ich rzeczywistości za każdym rogiem czeka naćpany seryjny gwałciciel-morderca.

Podobne wątki

  1. OSIECK k. Pilawy 23-25 WRZEŚNIA 2011 (z okazji GERMAN FESTU) 50km od WAWY
    Przez hugoslawek w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 18:48
  2. Włoska policja i BMW
    Przez -czarek- w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 17:21
  3. Postojówki niczym Policja...
    Przez Livre w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 18:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •