witaj
o mały włos tez bym kupił e65 745 pierwsze wydanie ale nie wyszłomoże następnym razem
to bardzo fajne autko i na pewno godne uwagi
życzę bezawaryjnego i długiego użytkowania
ps. wpadaj na forum i opisuj wrażenia jestem bardzo ciekaw czy będziesz zadowolony
pozdrawiam




może następnym razem
Odpowiedz z cytatem