witaj
o mały włos tez bym kupił e65 745 pierwsze wydanie ale nie wyszło może następnym razem
to bardzo fajne autko i na pewno godne uwagi
życzę bezawaryjnego i długiego użytkowania

ps. wpadaj na forum i opisuj wrażenia jestem bardzo ciekaw czy będziesz zadowolony

pozdrawiam