Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 164

Wątek: impex1950 z s600 biturbo słynne S1BASIA Wojciecha Kilara nowy zakup

  1. #81
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez IMPEX1950 Zobacz posta
    jeszcze vtech kraków może zrobic mi mape na 570km oraz 1000nm momentu, koszt operacji 3000zł i 8 godz pracy, ale to jeszcze do przemyślenia bo boje sie zeby mi skrzynia i inne podzespoly nie wysiadły przy tej mocy.
    Nawet sie nie ociągaj żeby to zrobić ,wtedy juz będziesz na pewno PERFORMANCE , hahaha Rób mape obowiązkowo , wtedy bedzie dopiero katechizacja.

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    hehe elvis jadac do Lodzi po mini copera s natknołem sie na rajdowca w e90 coupe 335i , na światłach kolo zaproponował pojedynek, ja mu na to że to nie ma sensu, no i złoiłem go ....powiem ci że jak zamykałem licznik to on mógł miec max 170... bo pomimo mojego dobrego wzroku ciężko było sie go dopatrzyć w lusterku wstecznym heheheh
    wypaliłem przy pełnym bucie 1/2 zbiornika paliwa. na 200km

  3. #83
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ha haha czyli miał pełną katechezę

  4. #84
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    tak a potem byli panowie na motocyklach ehehhehe .... ogólnie to ciekawie sie jechało

  5. #85
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Impex kupując tego Merca załatwiłeś się bo teraz bardzo ciężko będzie CI kupić coś słabszego :D inne auta poniżej 400-500 koni nie będą juz jechały dla Ciebie :)

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    Cytat Zamieszczone przez dealer25 Zobacz posta
    Impex kupując tego Merca załatwiłeś się bo teraz bardzo ciężko będzie CI kupić coś słabszego :D inne auta poniżej 400-500 koni nie będą juz jechały dla Ciebie :)
    wiem o tym, ale jak narazie jestem w szale mocy hehehe.

    Napewno nie bede zmieniał auta poniżej 500km i zawsze bedzie to duża limuzyna ewentualnie nowszej generacji.
    Po tym co zasmakowałem z 760 tka to odpuszczam temat f01 bo jest to poprostu sory ze tak napisze ale to moje zdanie JEDEN WIELKI KIBEL który rzekomo ma moc a dostaje w dupsko od merca.

    FKA powala wyglądem czego merc w tym przypadku nie ma (mowa o w221 i f01) jeśli chodzi o nowszy tym samochodu.
    silnik w w221 biturbo jest tak samo bezawaryjny jak ten w moim i ma podobne parametry.

  7. #87
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Przecież tu nie o szybkość i moc chodzi tylko o klasę i wygląd, jak ktoś będzie chciał to i E30tką dobrze zrobioną Cię objedzie czy tam nawet bmw 7, co nie znaczy że takie małe szybkie jest lepsze. Kupiłeś merca i narzekać na bmw powinieneś na forum merca. Poza tym fka powala wyglądem, wieloma innymi rzeczami i MOCĄ zwłaszcza w stosunku do mercedesa, o klasie nie wspomnę bo trudno o porównanie. http://www.youtube.com/watch?v=xsofZq2pxVA
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    BENY wiem i zauważyłem ze poza bmw świata nie widzisz ale nie sugeruj mi ze psiocze na bmki bardzo cie prosze bo tak samo jak i tobie mi również bmw sie podoba i bardzo lubie tą marke o czym swiadczy branża którą sie zajmuje.
    Przytoczyłem f01 bo takie jest moje zdanie. Osobiśie nie podoba mi sie merc w221 pseudo fajny niby. f01 i w221 to nie są konkurenci lecz kowalscy widzą w tym zazębianie sie klasy premium.

    Nie jest wcale tak ze mam teraz merca i on jest najlepszy, bmw ma dużo zalet jak i wad merc też czy inne tego typu pojazdy , nigdy nie ma nic idealnego , zawsze w czymś coś tkwi.

    Lecz jak mam porównac e65 760 i 600 biturbo to merc bije go na łeb, już nie chodzi o osiagi ale przynajmniej o wytrzymałość i eksploatacje tych pojazdów.

    Dobrze wiesz ze testowałem i to i to wiec nie mam zamiaru owijać w bambuko tylko pisze jak jest bo jako nieliczny miałem okazje testowac te sprzęty.

  9. #89
    Początkujący Użytkownik Awatar dawca318is
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    58
    BMW
    e30 318is '90; e34 535i '90; F01 740d '10
    Skąd
    śląsk, bytom
    No tak . Jeden lubi synową , a drugi teściową . Impex , gratuluję nabytku . I nie ma co porównywać 760 i biturbo - bo w jednym jest dmuchawa napędzana spalinami a drugi jest n/a . gwarantuję że gdybyscie panowie porównywali wolnossące s600 z 760 juz nie było by tak różowo z osiągami . teraz z powodu Impexa bede musiał sprzedać mojego klekota , kupić aplinę i honorowo złoić mu dupsko

    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT

    nota bene już w niej siedziałem :))) - bo tak jak kiedyś napisałem - jakbym wtedy gdy kupowałem to moje padło miał 5 koła euro wiecej do wydania - to od razu bym wziął alpinę - i nie dlateho że ma 500 kucy - a dlatego że alpina robi naprawde dobrą robote jeżeli chodzi o trwałośc napędu

    co nie zmienia faktu , że impex teraz bedzie sprowadzał do parteru nawet GT-Ry

  10. #90
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Z kolei na taka alpine jest 65amg i chyba znow mercedes bedzie szybszy heh.

Podobne wątki

  1. [E38] słynne 740d powróciło
    Przez Bartos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 05-06-2016, 16:35
  2. Słynne e38 z 7er.com do sprzedania !
    Przez iNstyNkt1 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 21-02-2016, 18:12
  3. [pozostale] Nowy zakup
    Przez MC1 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 26-01-2015, 22:49
  4. W140 s600
    Przez koNik_N w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 98
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 13:34
  5. [E38] 740 - nowy zakup
    Przez Jey w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-09-2012, 14:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •