Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Ktory sewis w Warszawie jest lepszy?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7

    Post

    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    taa, Fus zwlaszcza po przeczytaniu tego:

    http://zoba.to/-/jak-kupic-bmw/

    ...
    Diękuje za przybliżenie nam informacjii o ,wiarygodności FUS-u .

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec

    Post

    Tytułem sprostowania. Nie kupuje sie samochodów od handlarzy w Polsce. Nie kupuje się od ludzi którzy kupili od handlarzy. Jak samochod kosztuje powyżej 50tys zl to trzeba się wybrać samemu na Bawarie. Zarezerwować pokój w hotelu i kupić samochód w niemieckim komisie albo jak jest max 3letni to w salonie. Da się wszystko łącznie z przelewm ogarnąć w dwa dni. Koszt samej wyprawy to 3,5tys zl. Jak sie nie zna angielskiego/niemieckiego zapłacić miłej 25latce 500zl za wyprawe w charakterze kierowcy/tłumacza. Z chęcią podreperuje studencki budżet.
    Drogie samochody po oplaceniu akcyzy są tańsze niż w Polsce. Nie mylić oczywiście z rodzimymi ofertami "740d f01 2010rok full opcja za 110tys zl super cena". Mdla mnie takie oferty. Szczesliwy kupujacy podpina sie potem pod forum i pisze tyrady jakie to bmw teraz kiepskie produkuja.
    100tys przejechalo a silnik jakiś niemrawy i tylny most cos glosny. No i dlaczego ten lakier ma jakis dziwny odcien.

    Co do artykułu i FUS. Uszkodzenie słupka, dowolnego oznacza kasacje samochodu. To jest element nośny/bezpieczenstwa. Podobnie jak podluznice. Nie ma znaczenia ze mozna to wyprostowac i geometria jest ok. Przy kolejnym uderzeniu naprawiane miejsce od razu peknie i zabije wszystkich pasazerow. Niestety.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Od czasu zakupu Fki jeżdżę do Inchcape na Prymasa. Na dzień dzisiejszy nic nie popsuli, a wszystko co robią jest ok i nie muszę wracać, a to dla mnie jest bardzo ważne bo nie lubię wracać. Telefoniczne opinie wydaję im pozytwne bo nie mogę się do czego przyczepić. Co prawda nie opieram opinii tylko na wymianach klocków, czy tarcz hamulcowych co też robili i wszystko jest ok. Ostatnio miałem robione uszczelkę głowicy silnika, wymianę chłodnicy wody, wymianę płynu hamulcowego. Teraz robią mi uszczelki na wtryskach, wymiana pompki od płynu do spryskiwaczy bo zaczęła cieknąć. Nie mogę złego słowa powiedzieć bo ogarniają na plus wszystko, wiadomo koszta duże, ale za serwis wiadomo trzeba ciężkie pieniądze zostawić z czegoś muszą żyć:)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU

    Post

    Cytat Zamieszczone przez czarny745d Zobacz posta
    Od czasu zakupu Fki jeżdżę do Inchcape na Prymasa. Na dzień dzisiejszy nic nie popsuli, a wszystko co robią jest ok i nie muszę wracać, a to dla mnie jest bardzo ważne bo nie lubię wracać. Telefoniczne opinie wydaję im pozytwne bo nie mogę się do czego przyczepić. Co prawda nie opieram opinii tylko na wymianach klocków, czy tarcz hamulcowych co też robili i wszystko jest ok. Ostatnio miałem robione uszczelkę głowicy silnika, wymianę chłodnicy wody, wymianę płynu hamulcowego. Teraz robią mi uszczelki na wtryskach, wymiana pompki od płynu do spryskiwaczy bo zaczęła cieknąć. Nie mogę złego słowa powiedzieć bo ogarniają na plus wszystko, wiadomo koszta duże, ale za serwis wiadomo trzeba ciężkie pieniądze zostawić z czegoś muszą żyć:)
    Ale kolego antyreklame Fce zrobiles.
    Nie wiem z ktorego roku ja masz nawet z poczatku produkcji to 6cio letnie BMW i juz trzeba uszczelke pod glowica robic. Nie wiem o jakie uszczelki na wtryskach chodzi ale to powinni wymienic przy demontazu glowicy (musieli wyjac wtryski zeby zmienic uszczelke glowicy) wiec 2 razy zaplaciles.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Cytat Zamieszczone przez lysy_k Zobacz posta
    Ale kolego antyreklame Fce zrobiles.
    Nie wiem z ktorego roku ja masz nawet z poczatku produkcji to 6cio letnie BMW i juz trzeba uszczelke pod glowica robic. Nie wiem o jakie uszczelki na wtryskach chodzi ale to powinni wymienic przy demontazu glowicy (musieli wyjac wtryski zeby zmienic uszczelke glowicy) wiec 2 razy zaplaciles.
    Tu nie chodzi o anty reklamę Fce tylko opis serwisu i poziom zadowolenia i czy godny polecenia.
    Mój złomek jest z 9 roku i był ewidentnie żle traktowany i zaniedbany i teraz za to płace żeby ją doprowadzić do ideału:(. Wymiana chłodnicy przy 170 tys km też jest dla mnie zaskoczeniem, a tym bardziej jak zaczęła się uszczelka pod głowicą pocić było dla mnie zaskakujące. A efekt uszczelek pod wtryskami widocznie był ich brakiem wymiany przy wcześniejszej wymianie uszczelki pod głowicą jak mówisz z tym się zgodzę:(
    Mnie jeszcze czeka wymiana joistika od biegów bo oczywiście blokuje się przycisk :(
    Ostatnio edytowane przez czarny745d ; 30-11-2014 o 12:21

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    511
    BMW
    E65 740d, 335i, 750dX
    Skąd
    LU
    "Złomek" nie do konca pasuje do 5 letniej limuzyny ale fajnie ze szczerze piszesz, bo wiekszosc kupuje "igle" z malym przebiegiem i zadbana.
    Jedno "potkniecie" to i tak dobrze jak na ASO ;)

    PS miales wczesniej E65 745d ?

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    44
    BMW
    było E65 745d jest F01 730D
    Skąd
    STOLICA
    Cytat Zamieszczone przez lysy_k Zobacz posta
    "Złomek" nie do konca pasuje do 5 letniej limuzyny ale fajnie ze szczerze piszesz, bo wiekszosc kupuje "igle" z malym przebiegiem i zadbana.
    Jedno "potkniecie" to i tak dobrze jak na ASO ;)

    PS miales wczesniej E65 745d ?
    Ta igła to w salonie :)
    Tak miałem wcześniej 745D potem A8 4,2 tdi
    a teraz złomka 730d z 9 roku

    Cytat Zamieszczone przez czarny745d Zobacz posta
    Ta igła to w salonie :)
    Tak miałem wcześniej 745D potem A8 4,2 tdi
    a teraz złomka 730d z 9 roku
    Mój złom znów postanowił się zesrać i wywala mi że mam za dużo oleju w info o samochodzie stan oleju, więc czujnik oleju do wymiany kolejna usterka i podpalę tego złoma:(


    Edytuj posty!!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 03-12-2014 o 20:38

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez czarny745d Zobacz posta
    Mój złom znów postanowił się zesrać i wywala mi że mam za dużo oleju w info o samochodzie stan oleju, więc czujnik oleju do wymiany kolejna usterka i podpalę tego złoma:(
    może ten nadmiar oleju wynika z niesprawnych termostatów?
    silnik nie ma właściwej temp, komputer inicjuje proces wypalania dpf ale go nie kończy i nadmiar paliwa spływa do oleju, tym samym podnosząc jego poziom.
    jeśli tak to niedługo może się pojawić problem z dpf...?
    jest to tylko sugestia...może się przyda do innego spojrzenia na problem

    pzdr

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    W autach z dpf rosnący poziom oleju jest chyba dość powszechny dlatego stawiałbym nie na czujnik poziomu oleju bo tam raczej nie ma się co popsuć tylko faktycznie może problem gdzie indziej jest.

Podobne wątki

  1. Ktory to przyznac sie
    Przez DUZY27 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 09:28
  2. Piekny Long i jeszcze lepszy przebieg
    Przez jareczek256 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 20:18
  3. Lans lepszy niż w hummerze
    Przez positiv w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 15:20
  4. X5 ktory pakiet...
    Przez maciek777 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 21:50
  5. który jest lepszy w e38 3.5 ,4.0 ?????????????
    Przez mario730i w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-03-2008, 13:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •