Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 143

Wątek: Tanie OC dla aut w wieku 25 lat + dodatkowa zniżka - 70%

  1. #1
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7

    Post Tanie OC dla aut w wieku 25 lat + dodatkowa zniżka - 70%

    Witam...

    Temat podpatrzony na forum audi80.pl i sprawdzony przeze mnie osobiście.
    Więc postanowiłem się nim podzielić, ponieważ może nie wszyscy o tym wiedzą...a chyba wart jest uwagi...

    Chodzi o ubezpieczenie samochodu starszego niż 25 lat, który nie posiada żółtych tablic.

    Firma PZU ma taka promocję tyle, że trzeba spełnić kilka warunków.
    1. Warunek auto starsze niż 25 lat,
    2. Warunek;
    Trzeba przynależeć do jednego z ww ,,klubów/stowarzyszeń'' (karta klubowa/członkowska)
    -Clubu Antycznych Automobili i Rajdów (CAAR);
    - Automobilklubu Polskiego;
    - Klubu Pojazdów Zabytkowych Fundacji Ochrony Zabytków Militarnych;
    - Stowarzyszenia capri.pl;
    - Polskiego Związku Motorowego

    3.Warunek, żadnej szkody przez min ostatni rok !!!
    Więc najprościej zapisać się do PZMOTu gdzie składka na rok kosztuje od 71,88 zł do 310 zł w zależności od pakietu ja wziąłem najtańszy wariant.
    Wykupujemy w PZMOT Assistance i automatycznie stajemy się członkiem klubowym oraz dostajemy kartę członkowską (niezbędna do zawarcia nowej polisy).
    Tu wykupujemy to Assistance http://www.sospzmot.pl/index.php/site/buy.html

    Dodatkowe informacje:
    http://www.automobilklubkrakow.pl/ol...a-2012r-w-pzu/
    http://www.newsletterpzm.pl/turystyk...zu_zabytki.pdf

    Jak już mamy tą kartę (przychodzi ona pocztą w ciągu kilku dni) udajemy się do PZU. Niestety jak się okazało Pani w PZU poinformowała mnie, że u nich nie da się takiego ubezpieczenia zawrzeć, ponieważ niedawno zmienili system i aktualnie jest to niemożliwe do wykonania. Ale poinformowała mnie również, że takowa zniżka dla pojazdów starszych niż 25 lat istnieje, tylko muszę udać się do innego agenta ubezpieczeniowego, który to pracuje jeszcze na starym systemie i posiada PZU w ofercie (podobno wszyscy teraz maja PZU). Tak też zrobiłem i bez problemu udało uzyskać to ubezpieczenie z extra zniżką (- 70%) dla aut "zabytkowych"...
    Do tej pory za moją E32 z 1987r. 3.0 płaciłem ok. 612 zł z 60% zniżką oczywiście. A teraz mając 60% zniżek dostałem od PZU jeszcze dodatkowe 70% i składka na rok wyniosła UWAGA 186 zł !!!.
    Czyli podsumowując aktualne roczne OC kosztowało mnie w sumie 257,88 zł (Karta członkowska PZMOT + OC w PZU 186 zł).

    Jak widzicie jest to dobra alternatywa dla starych aut i ludzi co nie mają lub nie też chcą żółtych blach. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

    Ps. Jak było omawiane, to można usunąć, bo na forum mam jeszcze spore zaległości...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ameryki nie odkryłeś,ale informacja przyda się dla innych.Ja płacę 198 zł razem z ochroną zniżek z kartą członkowską automobilklubu śląskiego.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #3
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    jak działa ten assistance ? co obejmuje itd ? kiedyś pytałem o takie coś i tylko w Warcie mi zaproponowali ( bez żadnych auto klubów itd ) koszt z OC wychodził 700-800 zł z tym Assistance

  4. #4
    Vip Vip Awatar epul
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1,032
    BMW
    e32 740i 93'
    Skąd
    Gliwice
    Blog
    14
    Polecam dodatkowe assistance w PZU w wariancie Super, możesz nie mieć u nich oc koszt ok 260zł na rok, jak masz oc to masz taniej. Już używałem kilka razy. Holowanie do 150km bez kosztów nawet z pod domu do warsztatu. Jak w warsztacie np. u znajomego mechanika stwierdzą że nie naprawią auta na już, to masz auto zastępcze do 7 dni na koszt pzu i dodatkowo dowiozą lawetą we wskazane miejsce. Jak chcesz mieć w trasie to jest za ok 120zł assistance co działa od 50km od miejsca zamieszkania to wariant komfort. Polecam wszystkim PZU. A za swoją to obecnie 30zł na miecha wykupuje OC a w zime brak OC więc wychodzi tanio.

    Jak German to Anna.

  5. #5
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez vramzes Zobacz posta
    jak działa ten assistance ? co obejmuje itd ? kiedyś pytałem o takie coś i tylko w Warcie mi zaproponowali ( bez żadnych auto klubów itd ) koszt z OC wychodził 700-800 zł z tym Assistance
    Szczerze to nie bardzo wiem, bo mnie to mało interesuje, gdyż ten assistance był mi tylko potrzebny do otrzymania karty członkowskiej PZMOT...
    Ale jak chcesz więcej info, to możesz sobie kliknąć na odpowiedni pakiet i zobaczysz co każdy z nich obejmuje http://www.sospzmot.pl/index.php/site/buy.html

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    Witam czy ma może ktoś informacje czy ta zniżka dalej jest?Czy tą opłatę mogę uiścić np. Automobilklubie Małopolskim( mam oddział blisko mojego miejsca zamieszkania) i np. czy tam mi wydadzą ową kartę od tzw."ręki" (piszę tak bo pracuje w delegacji i raz na jakiś czas jestem w domu). z góry dziękuje za odpowiedzi:)
    pzdr Artur

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dalej jest,tydzień temu ubezpieczałem w PZU e30.Od ręki raczej nie wydadzą,przynajmniej w automobilklubie śląskim tak jest, na kartę czekałem ok 3 tygodnie.Ale dostajesz zaświadczenie,że jesteś członkiem klubu i to już cię uprawnia do zniżki.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    dzięki za odpowiedz teraz muszę poszukać u siebie agenta który mi taką zniżkę zrobi(jak pytałem w tamtym roku o to to każdy chciał ale dać mi zwyżkę za wiek pojazdu) Miłosz pewnie odwidzę ciebie:)

  9. #9
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,643
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Każdy agent, który ma w swojej ofercie PZU jest w stanie wystawić Ci taką polisę.
    Zaloguj się na tej stronie, którą podał moloko.
    Rejestrujesz się tam, wybierasz interesujący Cię pakiet. Robisz przelew, na maila przychodzi potwierdzenie wykupienia assistance.
    Członkostwo w PZMOT jest częścią tego assistance.
    Na potwierdzeniu masz numer członkowski, drukujesz je, idziesz do agenta i masz dodatkowe 70%.
    Karta przychodzi w przeciągu 2 tygodni.
    Sprawdziłem to na sobie niedawno.
    Chociaż dzwoniąc na infolinię, zostałem poinformowany nie o 70% zniżki ale o 50%.
    Agent, u którego finalnie wykupiłem OC powiedział mi jednak, że jest 70%, a ponieważ z natury jestem niekonfliktowy to się nie wykłócałem.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Dzięki mam nadzieje że się da jeszcze bo za kilka dni wlasnie mi sie konczy OC : P za 735 płaciłem 430zł cały rok to i tak nie wiele, obecnie opel omega 2.5 wyszedł 670zł vw polo 1.3 470....
    Ale skoro mogę mieć za 200 z groszem z asistance to jak najbardziej : )

Podobne wątki

  1. [E32] Nowe Tanie wtryski Lucas dla M30 oraz M42
    Przez ManiacDrifting w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 22:39
  2. Dodatkowa pompa wody
    Przez pablo_k3 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 12:42
  3. Dodatkowa elektryczna pompa wody-ogrzewanie
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 21:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •