Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: kratki powietrza z tylu

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    kratki powietrza z tylu

    dzis zdjalem kratki powietrza z tunelu ktory dmucha na tyl a powodem tego jest brak cieplego powietrza na tyl i odkrylem cos takiego otoz po zdemontowaniu calej kratki razem z zapalniczka ujrzalem kostke ktora wychodzi z tylu za pokretlem cieplo-zimno. Wtyczka ta zwisa luzno i niemam gdzie jej wpiac poniewaz w tunelu niema zadnej kostki w ktora moglbym to wsadzic. Czy te pokretla cieple-zimne sa elektronicznie ustawiane? Po co te kabelki? Niewiem czy dobrze to opisalem ale generalnie chodzi o to czy jest ktos chetny do zdjecia tego w swoim pojezdzie i opisanie mi tego tzn jak ma to podlaczone. To zajmie doslownie kilka minut,bede wdzieczny i zobowiazany. Druga sprawa to to czy e38 ma podswietlane ikonki przy kratkach nadmuchu z przodu?

  2. #2
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolego rok auta?

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    w sumie babcia 1995r

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    ja uważam, że bylo cos przekladane w tylnej konsoli wiec gniado jest a wtyczki niet. Ja mam bez regulacji cieplo - zimno. :/
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    to byla taka opcja ze bez regulacji ciepla/zimna?? :(

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    to byla taka opcja ze bez regulacji ciepla/zimna?? :(
    była bo ja mam tylko zimno ;(

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    czyli rozumien ze nie wszyscy maja regulacje cieplo-zimno? Wiec ci ktorzy nie maja tej regulacji to na tyl wali wam tylko zimne tak? Pytam bo chce dojsc do ladu i n iewiem czy ma byc cieplo na tyl czy nie bo moze faktycznie ten panel z kratkami jest od innego modelu. Jeszcze jedno- czy macie podswietlane ikonki przy kratkach nawiewu z przodu? Niewiem czy e38 powinno miec podswietlane czy nie

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    czyli rozumien ze nie wszyscy maja regulacje cieplo-zimno? Wiec ci ktorzy nie maja tej regulacji to na tyl wali wam tylko zimne tak? Pytam bo chce dojsc do ladu i n iewiem czy ma byc cieplo na tyl czy nie bo moze faktycznie ten panel z kratkami jest od innego modelu. Jeszcze jedno- czy macie podswietlane ikonki przy kratkach nawiewu z przodu? Niewiem czy e38 powinno miec podswietlane czy nie
    Ja wlasnie nie mam bez reg ceplo-zimno a leci to co po srodku z przodu. Chyba w tym kanale mieszają sie oba obwody powietrza. Prawy i Lewy :/ A przy kratkach nawiewu powinny sie swiecic tylko dwa punkciki w środkowym nawiewie (czerwony i niebieski)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    hmmm ja mam regulację ciepło zimno i leci cały czas zimne.. jak będę miał trochę czasu to może tam zajrzę.
    e32 v8 manual

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    106
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    Otwock
    Cześć,

    instrukcja obsługi się kłania :D
    tunelem środkowym idzie tylko zimne powietrze!
    e38 750 iL cosmosschwarz metalic / M73 / 1995

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •