Strona 72 z 208 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 2080

Wątek: [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

  1. #711
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Uff, czyli wszystko w normie :) dzisiaj wszczepiłem komforty i mnie to zaintrygowało, że regulacje działają pomimo wyciągniętego kluczyka.

    Mam natomiast zagwozdkę z łamaniem. Obecnie fotel jest (wydaje mi się) maksymalnie wyprostowany i kiedy klikam guzik prostujący oparcie, to słuchać cyknięcie jakby przekaźnik czy coś w tym stylu. Jeśli natomiast klikam aby oparcie się "złamało" to cyknięcia nie ma, jest cisza. Czyżby guzik był padnięty?
    Ostatnio edytowane przez Ronin ; 03-08-2015 o 22:38

  2. #712
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kubcikus
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    496
    BMW
    e32 740iA / e38 740iA
    Skąd
    Opole
    Jest na forum jakis znawca terenówek? Bardziej chodzi mi o taka osobe która siedzi w tym temacie :)

  3. #713
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Cytat Zamieszczone przez Kubcikus Zobacz posta
    Jest na forum jakis znawca terenówek? Bardziej chodzi mi o taka osobe która siedzi w tym temacie :)
    Uderzaj do Martynki :)

  4. #714
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Ronin Zobacz posta
    Uff, czyli wszystko w normie :) dzisiaj wszczepiłem komforty i mnie to zaintrygowało, że regulacje działają pomimo wyciągniętego kluczyka.

    Mam natomiast zagwozdkę z łamaniem. Obecnie fotel jest (wydaje mi się) maksymalnie wyprostowany i kiedy klikam guzik prostujący oparcie, to słuchać cyknięcie jakby przekaźnik czy coś w tym stylu. Jeśli natomiast klikam aby oparcie się "złamało" to cyknięcia nie ma, jest cisza. Czyżby guzik był padnięty?
    Zdejmin plecy fotela i zdiagnozujesz. Wszystko ladnie widac. Sprawdzisz czy do silniczka dochodzi prad itd. Moze zamien przelaczniki z lewego na prawy fotel zeby wykluczyc jego awarie? Wrazie cos powazniejszego bedzie to jak beda plecy zdjete to oparcie mozesz zablokowac w pozycji jakiej chcesz do puki nie zakupisz klamotow.
    Pzdr.

  5. #715
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Czyli osłony oparcia wystarczy szarpnąć do siebie? Siedzą na jakiś zatrzaskach?

  6. #716
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Ronin Zobacz posta
    Czyli osłony oparcia wystarczy szarpnąć do siebie? Siedzą na jakiś zatrzaskach?
    Niestety nie jest to takie proste. Jest na forum gdzies manual jak zdjac plecy foteli.
    pamietam ze troche sie z tym gimnastykowalem. Tam sa takie specyficzne mocowania. Musisz jednoczesnie ciagnac do siebie i w bok jesli sie nie myle. Gorna czesci jest latwiejsza i wydaje mi sie ze po jej zdjeciu bedzie juz dojscie do gratow. Sa tam dwa silniczki od lamania fotela. Polaczone sa linka. Zamocowane sa tylko pierscieniami segera.
    Powodzenia.

  7. #717
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Żeby zdjąć tył fotela to trzeba ciagnąć na dole i uderzyć z boku i wyskoczy jedna strona z zatrzasku, druga strona tak samo.

  8. #718
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Cytat Zamieszczone przez pokolacji Zobacz posta
    Zdejmin plecy fotela i zdiagnozujesz. Wszystko ladnie widac. Sprawdzisz czy do silniczka dochodzi prad itd. Moze zamien przelaczniki z lewego na prawy fotel zeby wykluczyc jego awarie? Wrazie cos powazniejszego bedzie to jak beda plecy zdjete to oparcie mozesz zablokowac w pozycji jakiej chcesz do puki nie zakupisz klamotow.
    Pzdr.

    Na szczęście obyło się bez ściągania pleców. Winowajcą okazał się przełącznik - mostkowanie pinów wtyczki potwierdziło wstępną diagnozę.

  9. #719
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Cytat Zamieszczone przez Ronin Zobacz posta
    Na szczęście obyło się bez ściągania pleców. Winowajcą okazał się przełącznik - mostkowanie pinów wtyczki potwierdziło wstępną diagnozę.
    No i elegancko. Bez prucia sie obylo.
    Pozdro.

  10. #720
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,439
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Czy w E65 zdarzały się uchwyty wycieraczek typu "U", dzięki którym można było stosować uniwersalne wycieraczki, czy wszystkie sztuki bez wyjątku mają te "odwrócone" mocowanie?

Podobne wątki

  1. Szybkie pytanie o kierownice m
    Przez JACEK R w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 18:13
  2. Szybkie pytanie o amortyzatory
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 20:53
  3. Co to za częśc? Szybkie pytanie
    Przez benyhp w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-01-2011, 14:58
  4. szybkie pytanie krzyżak
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •