Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Witam

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Adasio bo cena czyni cuda :) często jest tak że patrząc na cenę myślimy " jest drożej czyli będzie lepiej " a niestety nie jest to reguła tylko chwyt marketingowy :)
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  2. #12
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ciekawe macie podejście
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    to nie podejście, to samo życie :P

    ja kupiłem za 5 i włożyłem dużo ponad 10 bo chciałem mieć dobrze, myślisz, że gdybym kupił za 8 to włożyłbym mniej ??
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Może przede wszystkim niech wypowiadają się Ci, którzy mają/mieli E32. ( Adasio wypowiada się wszędzie, dziwne, że tutaj nie napisał, że mają być masaże w zicach, bo inaczej to golas :D ) Czy kupisz za 5 tyś, czy za 10 tyś, to i tak pomnóż to średnio razy dwa i wtedy wyjdzie jakiś koszt doprowadzenia do ładu i składu, może i na igłę. A co do autora tematu, skoro głównym czynnikiem jest dla Ciebie spalanie, to chłopie odpuść sobie. Ja kupiłem dokładnie plus minus za 4,700 a wsadziłem jakieś niecałe 3 tyś w ciągu roku tylko w mechanikę i auto jeździ dosyć sprawnie. Gdybym wsadził 10, to mógłbym od razu w muzeum postawić i cykać fotki za 5 zł od sztuki :D Ogólnie nie ma sensu sugerować się ceną zakupu, jeśli patrzymy na polski rynek E32 - wszędzie łapy pchał, ktoś kto coś zdrucił i po prostu trzeba włożyć w każdą E32 worek pieniędzy. Jak ktoś się nie zgadza, to znaczy, że sam siebie oszukuje. Przykład auta Martynki - wizualnie 4-, ale mechanicznie 10+, a nie jeden powie, że max 3 tyś warte, bo " mo purchla" :D Moja wizualnie 2-, mechanicznie mocne 6, nie sprzedam nawet za 2 tyś, bo zaraz będzie, że składana z przystanku, no i ten lakier z maski odpada :D a mimo to codziennie zapier.... tym nawet po browara.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Może przede wszystkim niech wypowiadają się Ci, którzy mają/mieli E32. ( Adasio wypowiada się wszędzie, dziwne, że tutaj nie napisał, że mają być masaże w zicach, bo inaczej to golas :D ) Czy kupisz za 5 tyś, czy za 10 tyś, to i tak pomnóż to średnio razy dwa i wtedy wyjdzie jakiś koszt doprowadzenia do ładu i składu, może i na igłę. A co do autora tematu, skoro głównym czynnikiem jest dla Ciebie spalanie, to chłopie odpuść sobie. Ja kupiłem dokładnie plus minus za 4,700 a wsadziłem jakieś niecałe 3 tyś w ciągu roku tylko w mechanikę i auto jeździ dosyć sprawnie. Gdybym wsadził 10, to mógłbym od razu w muzeum postawić i cykać fotki za 5 zł od sztuki :D Ogólnie nie ma sensu sugerować się ceną zakupu, jeśli patrzymy na polski rynek E32 - wszędzie łapy pchał, ktoś kto coś zdrucił i po prostu trzeba włożyć w każdą E32 worek pieniędzy. Jak ktoś się nie zgadza, to znaczy, że sam siebie oszukuje. Przykład auta Martynki - wizualnie 4-, ale mechanicznie 10+, a nie jeden powie, że max 3 tyś warte, bo " mo purchla" :D Moja wizualnie 2-, mechanicznie mocne 6, nie sprzedam nawet za 2 tyś, bo zaraz będzie, że składana z przystanku, no i ten lakier z maski odpada :D a mimo to codziennie zapier.... tym nawet po browara.
    i tu się podpisuję czterema łapami :)
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  6. #16
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Adasio wypowiada się wszędzie, dziwne, że tutaj nie napisał, że mają być masaże w zicach, bo inaczej to golas :D
    Po to jest forum by się wypowiadać :) do tego to służy.

    Ty też możesz pisać gdzie chcesz i co chcesz - nikt Ci chyba nie zabraniał prawda?

    Wiemy, że Tobie forum oprócz pisania służy do innych celów, można rzec zawodowych, ale nie każdy jak Ty tak go używa.
    Ja używam do pisania w temacie który mnie interesuje, lub w którym mam coś do powiedzenia,
    a jako ze jestem człowiekiem o szerokich horyzontach to i w wielu tematach mogę się odnaleźć.

    Jeśli Ci to przeszkadza, jest na forum taka opcja jak "ignoruj usera" gdzie po jej zaznaczeniu posty danego usera są niepokazywane Tobie więc moich możesz nie widzieć :)

    Co do wątpliwości autora tematu to 7er nigdy nie będzie autem palącym 5l/100km co nie oznacza ze nie jest autem ekonomicznym!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Adasio... Zjedz snickersa ;)

  8. #18
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Wole marsa
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar Kaszana
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Skąd
    Kluczbork
    Ja do tej pory w swoją włożyłem 4 tys i to w same czesci bo robota w 90% we wlasnym zakresie. Auto czeka na kolejne inwestycje. Kupilem za okolo 6 tys. Owszem cena nie jest wyznacznikiem tego ile bedziesz musial wlozyc w auto, ale nie oszukujmy sie kto sprzedaje samochod w ktory wlozyl worek kasy, sporo serca i czasu za pol darmo? To jak szukanie igly w stogu siana. Kupisz podpicowanego trupa to nie bedziesz wiedzial od czego zaczac jak Ci sie wyspypie multum rzeczy naraz. Nie mowiac juz o detalach jak srubki, obejmy, spinki czy jakies plasticzki. Jak spojrzycie sobie na aukcje to wiekszosc E32 ma poklejone tasma elementy ukladu dolotowego bo nawet 100 zł szkoda wlascicielowi na element gumowy ktory wymienia sie raz na kilka lat. Taka jest rzeczywistosc.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar vori
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    167
    BMW
    ex E32 730i 1993
    Skąd
    Kraków
    Można też trafić na egzemplarz zadbany i z niskim przebiegiem, tyle że zaczną się w nim sypać kolejno wszystkie zużywające się elementy, w tym spora grupa tych nie ruszanych jeszcze od nowości.

    M30B35 to rzeczywiście z tego co wiem dość rozsądny wybór - prostszy i tańszy w serwisowaniu od V8, nie pali nie wiadomo ile, a mocy jest nieco więcej niż w M30B30. Porównując silniki w E32 najmniej spali rzecz jasna ten ostatni.

    Oglądać tańszych egzemplarzy bym się nie bał, koledzy wyżej dobrze doradzają. Może się okazać, że w droższy włożyłbyś tyle samo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •