Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: 740 Biała Podlaska

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    16
    BMW
    740iA Navarra Violet
    Skąd
    CHORZÓW

    Post 740 Biała Podlaska

    Czy widział ktoś, bądź zna te auto, ew. może podskoczyć zerknąć ogólnie? Do Białej mamy kawał drogi i szkoda by jechać na marne, a wg właściciela stuka popychacz i jest to jedyna usterka mechaniczna.

    http://allegro.pl/bmw-e38-740i-4-4-1...178937248.html

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    16
    BMW
    740iA Navarra Violet
    Skąd
    CHORZÓW
    Nikt nic nie wie na jej temat? Jakies sugestie moze?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Kaszana
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    88
    BMW
    e32 735i 91r.
    Skąd
    Kluczbork
    Zaslepka poduszki pasazera przod zyje wlasnym zyciem, ciekawe dlaczego?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    39
    BMW
    e38 730 D 2000 r Shadowline było e32 735 1990 r
    Skąd
    Pasłęk
    Sporo czasu już wisi na allegro.Jak szukałem swojej (3 miesiące temu) to już była o ile się nie mylę za około 20 000 tyś zł.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    90
    BMW
    E38 740i '98
    Skąd
    Gdynia
    Napisałem maila do sprzedającego (chyba na tablicy tylko był mail wtedy umieszczony) i od ok 2 miesięcy nie odpowiedział.


    Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    16
    BMW
    740iA Navarra Violet
    Skąd
    CHORZÓW
    No o tej poduszce gosc wspominal, ale nie powiedzial dlaczego tak jest. Ogolnie twierdzi jak wiekszosc, ze auto jest zajebiste oprocz wlasnie stukania w silniku(prawdopodobnie popychacz) i tej poduszki. Kawal drogi, ale nic ciekawszego nie widze, tym bardziej, ze musi byc czarne(bania znajomego) ;)

  7. #7
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez JABUKASIGA Zobacz posta
    No o tej poduszce gosc wspominal, ale nie powiedzial dlaczego tak jest. Ogolnie twierdzi jak wiekszosc, ze auto jest zajebiste oprocz wlasnie stukania w silniku(prawdopodobnie popychacz) i tej poduszki. Kawal drogi, ale nic ciekawszego nie widze, tym bardziej, ze musi byc czarne(bania znajomego) ;)
    Tak, gość słyszy i od razu wie, że to popychacz ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    39
    BMW
    e38 730 D 2000 r Shadowline było e32 735 1990 r
    Skąd
    Pasłęk
    Cytat Zamieszczone przez JABUKASIGA Zobacz posta
    No o tej poduszce gosc wspominal, ale nie powiedzial dlaczego tak jest. Ogolnie twierdzi jak wiekszosc, ze auto jest zajebiste oprocz wlasnie stukania w silniku(prawdopodobnie popychacz) i tej poduszki. Kawal drogi, ale nic ciekawszego nie widze, tym bardziej, ze musi byc czarne(bania znajomego) ;)
    Ja zanim trafiłem na swoją oglądałem kilka sztuk w przedziale cenowym ok 20 tyś zł (więc auta teoretycznie powinny być ok ). Wszyscy twierdzili że lalki bez przygód i wkładu finansowego a na miejscu okazywało się co innego np w jednym aucie trafił się zamalowany szpachel na kielichach a sprzedającym był pan ok 65 lat.Na popękany szpachel na masce odpowiedział mi że za mocno maską trzaskają mechanicy i to od tego :-) .Jak znajomy ma określone wymagania co do stanu,koloru auta i tapicerki, wyposażenia, silnika itd to proponuje uzbroić się w cierpliwość bo z doświadczenia wiem że nie jest łatwo trafić auto takie jak się chce.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    16
    BMW
    740iA Navarra Violet
    Skąd
    CHORZÓW
    Nic no, pozostaje czekac, moze cos sie pojawi, a jak nie to moze wycieczka za granice. Choc powatpiewam, ze nawet na zachodzie latwo znalezc cos ciekawego niestety.

  10. #10
    No po taniości to raczej nie znajdziesz. Już dawno skończyły się czasy fajnych aut z DE za półdarmo. Jak auto ma być dobre, a nie od turasa, to swoje musi kosztować. Doliczając opłaty i koszt przywiezienia, wyjdzie podobnie jak kupienie u nas, albo i drożej. Tyle że wybór jest o wiele większy. Szukać zawsze warto. Ja kupując pierwsze E38 rozglądałem się prawie pół roku. W końcu w akcie desperacji zacząłem przeglądać mobile.de i trafiłem super lalkę, która była wystawiona tylko w Niemczech i tam też jeździła, ale zarejestrowana była w PL. Odpadły mi koszty rejestracji a autko odebrałem pod Bydgoszczą. Tak więc małe cuda się zdarzają. Drugą E38 kupiłem na forum i też trafiłem w dziesiątkę. A w sumie zrezygnowany z nudów dotarłem do ogłoszeń sprzed 3 miesięcy i byłem święcie przekonany że już dawno temat nieaktualny. Tak więc jedyne co mogę życzyć, to duuuuużo cierpliwości :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Podobne wątki

  1. [E32] 735i czyli Biała Dama ;)
    Przez windosek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 24-02-2014, 14:39
  2. [E32] Biała Podlaska wita.
    Przez LuzaQ w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 12:51
  3. Biała e32 740 LONG
    Przez Marecki7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 12:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •