Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Prośba o ocenę i informację

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie

    Post Prośba o ocenę i informację

    Witam.
    Z racji tego, że przymierzam się do kupna samochodu od dłuższego czasu postanowiłem powoli zrealizować zakup wymarzonego samochodu.
    Miesiące poszukiwań, zmian orientacji co do marek samochodu i modeli, aż do teraz.
    Im dłużej przyglądam się BMW serii 7 e65 tym bardziej się w nim zakoc***e :)

    Przeglądając Allegro znalazłem jeden model: http://allegro.pl/735i-full-opcja-do...159980475.html poliftowy, w miarę rozsądny silnik.
    Chętnie pojechałbym sam go zobaczyć, aczkolwiek z racji odległości(mieszkam w województwie pomorskim około 550 km do Zwolenia) nie chciałbym się rozczarować.

    I taka moja prośba, czy ktoś z użytkowników forum oglądał, widział czy też miał styczność z tym modelem? Czy samochód ten jest warty polecenia?
    Nie będę ukrywał, nie jestem biegły w ocenie samochodów ani w ich stanie. Kolejna rzecz, patrze na silniki benzynowe z uwagi na to, że zaraz po kupnie chciałbym założyć instalacje LPG(mam nadzieję, że nikt mnie tutaj za to nie zlinczuję)

    I tak jeszcze na marginesie, jeżeli ktoś z forum zna jakiś ciekawy egzemplarz i mógłby go wskazać, który można kupić w woj. Pomorskim, byłbym bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Auto nie jest poliftowe... Ogólnie to nic szczególnego :) Chociaż za 30t zł nie ma co wymagać

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie
    Fakt, źle napisałem, że poliftowy. Chodziło mi głównie o to, że model ten jest po lifice elektroniki : )

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    Post

    lampy przedniez bialym kierunkiem, a tylnie z pomaranczowym. Zmienic przednie lampy to grubsza operacja, natomiast tylnie to 5 minut roboty z kluczem nr 10. Cos bylo majstrowane tam i nie ogarniete do konca :)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    I znowu żenujący napis "full opcja" a wyposażenie że tak powiem standardowe jak na 7er. Wygląda całkiem świeżo ale widać że jest mocno przygotowana do zdjęć a i same zdjęcia są jakieś takie jakby podrasowane. Jednak cały opis brałbym na chłodno bo Bmw jest w okolicach Radomia a tam jest zagłębie handlarzy i każdy samochód u nich to "igła i full opcja"......
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Przy oględzinach popatrz tez na czerwony samochodzik na BC - zainteresuj się co to takiego
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie

    Post

    lampy przedniez bialym kierunkiem, a tylnie z pomaranczowym. Zmienic przednie lampy to grubsza operacja, natomiast tylnie to 5 minut roboty z kluczem nr 10. Cos bylo majstrowane tam i nie ogarniete do konca :)
    Dziękuję za zwrócenie na to uwagi. Tak na szybko przejrzałem kilka bmw na allegro i wszystkie miały z tyłu białe kierunkowskazy.

    I znowu żenujący napis "full opcja" a wyposażenie że tak powiem standardowe jak na 7er. Wygląda całkiem świeżo ale widać że jest mocno przygotowana do zdjęć a i same zdjęcia są jakieś takie jakby podrasowane. Jednak cały opis brałbym na chłodno bo Bmw jest w okolicach Radomia a tam jest zagłębie handlarzy i każdy samochód u nich to "igła i full opcja"......
    Takich już mamy sprzedawców i handlarzy w naszym kraju
    Zdaję sobie sprawę, że nie jest to taki wypas jaki być powinien, ale uwierzcie mi gdybym się przesiadł z obecnego samochodu do 7-ki to byłbym w siódmym niebie : )

    Przy oględzinach popatrz tez na czerwony samochodzik na BC - zainteresuj się co to takiego
    Jeżeli w niedalekiej przyszłości pojadę sprawdzić samochód to będę zwracał na to szczególną uwagę : )
    W tej chwili mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto już oglądał ten samochód i wie więcej : )
    Ostatnio edytowane przez jocker89 ; 27-04-2014 o 16:02

  8. #8
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Przy oględzinach popatrz tez na czerwony samochodzik na BC - zainteresuj się co to takiego
    ADASIO zaskoczyłeś mnie tak krótkim postem,dawaj pełna opinie :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez siudema Zobacz posta
    ADASIO zaskoczyłeś mnie tak krótkim postem,dawaj pełna opinie :)

    Służę


    PLUSY:
    - ładne drewno w połysku
    - fajny kolorek nadwozia
    - rocznik tez natomiast skoro 2005 to lepiej już polifta kupić niż końcówkę produkcji przedlifta
    - 4 pokrętła od klimy
    - skóra mimo że bez wentylacji to jednak ładnie zachowana a moze bardziej powinienem rzec podpicowana , jak całe auto pod sprzedaż
    - elektryczne rolety tył i boki
    - navi
    - elektryczna kanapa tył
    - webasto




    MINUSY:
    - silnik - mało popularny, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wg mnie 745 lub 750 zwłaszcza że myślisz autorze tematu o montażu gazu
    - brak masażu i wentylacji
    - brak grzanej kierownicy
    - rożne lampy (przód białe kierunki tył pomarańcz) prawdopodobieństwo dzwona wzrosło o 100%
    - czerwone auto na BC - należy sprawdzić co to jest bo może być błahostka a może i poważna awaria któregoś z układów
    - genialna rezerwa 27 km HA HA HA minus żaden ale źle świadczy o sprzedawcy bo kupujący może do CPN -u się nie dokulać
    - podpicowane auto pod handel - widać to z daleka
    - biała plama na szybie przedniej - stary jestem i nie widzę co to ale jak to tak wygląda to minus jak nie wiem
    - naplakowane wnętrze - ehhh staniał ten plack staniał



    OCENA KOŃCOWA:
    Auto w stanie (ze zdjęć) nie najgorszym z nawet nie złym wyposażeniem
    Jednak jak na rocznik 2005 to to wyposażenie nie powala i jest to przedlift a cena jest jak za początkowe roczniki produkcji zatem wzmożona czujność - komp,ścieżka diagnostyczna,miernik niezbędne,zwłaszcza że auto wypicowane na handelPytaniem zasadniczym tez wg mnie powinno byc czy silnik jest odpowiedni - bo 745li ma troszkę więcej mocy a spalanie minimalnie większe zatem sensowność zakupu 735 jest do uzgodnienia - oczywiście to moje zdanie, natomiast w 754 chłopaki maja gaz i w miarę to lata nie wiem jak 735 bo nie ma chyba na forum takiego z gazem
    W skali od 1 do 10 daje jej 6
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    59
    BMW
    na chwilę obecną brak :(
    Skąd
    Pomorskie
    Dziękuje bardzo za dokładny i szeroki opis.
    Potrzebowałem opinii na temat tego modelu i dostałem naprawdę wyczerpującą odpowiedź. Nie często zdarza się, żeby na forach uzyskać tak dokładną informację.

    No cóż, na chwilę obecną dalej będę szukał swoje 7er! : )
    PS: Jak ktoś będzie oglądał w/w przeze mnie model to niech podzieli się z nami wrażeniami.

    Jeszcze raz dzięki za pomoc
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [E65/66] Prośba o ocenę
    Przez yaz w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 18:15
  2. [E38] Prośba o ocenę
    Przez kamil_aparat w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 08:27
  3. Prośba o ocenę
    Przez S1Janek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 21:45
  4. prośba o ocenę auta
    Przez misiosl w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •