Wrzucam poniekąd jako "kontre" do tematu z autem o takim samym przebiegu za 17 tys zł.

http://olx.pl/oferta/bmw-750-il-1987...tml#566ff9b54b

Na wypadek gdyby nagle zniknęło:

"BMW 750 IL z automatyczną skrzynią biegów - NIE NA CHODZIE. Samochód nie jeździł od 1996 roku. Od tego czasu do jesieni zeszłego roku samochód stał w wiacie, trochę stał w ogrzewanym budynku. Samochód w warunkach atmosferycznych używany był ok 9 lat od nowości. Samochód nie zajeżdżony a zaniedbany z oryginalnym przebiegiem ok 170.000km.
Samochód przestał być użytkowany od chwili uszkodzenia skrzyni biegów (uszkodzenia nie zdiagnozowano). Blacharka w bardzo dobrym stanie. Wg mnie doskonały materiał dla pasjonata. tel 607 614 337 "

Mogę oglądnąć to auto dla kogoś kto naprawdę chce je kupić. Widziałem już takich 750tek kilka i troche przestało mnie to jarać.

Kilka lat temu pewnie dałbym się pokroić za e32 które 18 lat przestało w garażu.

Widząc jednak że takie samo 750iL po pełnym serwisie WSZYSTKIEGO łącznie z remontem skrzyni, zawiasu, hebli i większości rzeczy które są bólem V12, nie może się sprzedać za czternastaka, to troche mi przechodzi wiara w to że ktokowiek chce takie siedem ratować.

Jakby ktoś potrzebował to mam do Łagiewnik do przejechania dwa skrzyżowania, zdecydowaną większość aspektów e32 mam przewałkowane do pożygu.