Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: e32 750iL 170 tys przebiegu za 4.5 tys

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    Post e32 750iL 170 tys przebiegu za 4.5 tys

    Wrzucam poniekąd jako "kontre" do tematu z autem o takim samym przebiegu za 17 tys zł.

    http://olx.pl/oferta/bmw-750-il-1987...tml#566ff9b54b

    Na wypadek gdyby nagle zniknęło:

    "BMW 750 IL z automatyczną skrzynią biegów - NIE NA CHODZIE. Samochód nie jeździł od 1996 roku. Od tego czasu do jesieni zeszłego roku samochód stał w wiacie, trochę stał w ogrzewanym budynku. Samochód w warunkach atmosferycznych używany był ok 9 lat od nowości. Samochód nie zajeżdżony a zaniedbany z oryginalnym przebiegiem ok 170.000km.
    Samochód przestał być użytkowany od chwili uszkodzenia skrzyni biegów (uszkodzenia nie zdiagnozowano). Blacharka w bardzo dobrym stanie. Wg mnie doskonały materiał dla pasjonata. tel 607 614 337 "

    Mogę oglądnąć to auto dla kogoś kto naprawdę chce je kupić. Widziałem już takich 750tek kilka i troche przestało mnie to jarać.

    Kilka lat temu pewnie dałbym się pokroić za e32 które 18 lat przestało w garażu.

    Widząc jednak że takie samo 750iL po pełnym serwisie WSZYSTKIEGO łącznie z remontem skrzyni, zawiasu, hebli i większości rzeczy które są bólem V12, nie może się sprzedać za czternastaka, to troche mi przechodzi wiara w to że ktokowiek chce takie siedem ratować.

    Jakby ktoś potrzebował to mam do Łagiewnik do przejechania dwa skrzyżowania, zdecydowaną większość aspektów e32 mam przewałkowane do pożygu.
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Prawdopodobnie pójdzie na części, niestety. Chyba, że cud nastąpi...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    albo impex albo go cud uratuje. nie moge na chwile obecna po to wyruszyć bo wypiłem browce juz

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    No Adam startuj ,Ty dobrze kupujesz 7ki w KrK

    Ja sam się zastanawiam nad nią

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Sfinięty fotel kierowcy mnie zaintrygował bo przód samochodu jest cały wiec why?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar IMPEX1950
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    665
    BMW
    Rolls Royce Phantom
    Skąd
    RADZIONKÓW
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    Sfinięty fotel kierowcy mnie zaintrygował bo przód samochodu jest cały wiec why?
    BO 15 LAT TEMU to nie był lans tyko MEGA LANS ze aż fotel wygieło taki miał wózek driver, ciekawe co se myslał w główce jak pomykał przez krk.
    Ciekawe czy szyba lewa przód działa od zimnego łokcia.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Dla mnie to lans jest do tej pory bo sztuką jest o to auto zadbać i zalać żeby jeździło i wyglądało E32 ma taką sylwetkę że tylko całkowity ignorant motoryzacyjny przejdzie obok takiego klasyka obojętnie. : ) ALe 15 lat temu to nie jest to do wyobrażenia prowadzić 750 w longu. Gdzie prestiżem było posiadanie golfa 2.

    Nie powiem 4500 to jest dobra kasa ale jedyne czego możemy oczekiwać że powinno być lepsze niż w jeżdzonym na codzień E32 to blacha pozatym raczej sporo roboty by było z zawiasem niwo i silnikiem nie nalerzy tez zapominac o skrzyni.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 26-04-2014 o 21:51

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Ciekawy egzemplarz. Chetnie posłuchałbym historii tego auta. Natomiast co do ratowania to nie wiemy co może się w nim kryć. Chociaż z drugiej strony znajomy ostatnio wyciągnął z krzaków Lexa LS400 po 11-letnim postoju i po małych zabiegach pielęgnacyjno-serwisowych auto normalnie jeździ.

    Także może nie być tak źle.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jeśli stał w suchym miejscu nic mu nie będzie.Silnik pewnie odpalany co jakiś czas.Jakiś idiota kupi na częsci,powyjmuje trochę gratów reszta pójdzie na złom,pasjonat wszystko ogarnie i na pewno na tym nie straci.Fajna,gdyby siedziało w niej m30 już bym jechał.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  10. #10
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Jeżeli blacharka jest w BDB stanie to nie ma się co zastanawiać w jakim stanie jest zespół napędowy bo ewentualna wymiana i tak wyjdzie taniej, niż gdyby robić blachy. Tym bardziej, że to long....
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Podobne wątki

  1. E32 730i za 2,5 tys.
    Przez ratovnik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-03-2013, 18:44
  2. E 38 za 70 tys. :)
    Przez Sowa 7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 18:46
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 20:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •