Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: ktory przewod od sondy lambda do sekwencji stag, m30b35

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    111
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Katowice

    ktory przewod od sondy lambda do sekwencji stag, m30b35

    szybkie pytanie jak w temacie, który kabel trzeba podpiac do sonda lambda zeby sekwencja dzialala??
    jak wiadomo sa 4, e32 m30b35
    z gory dzieki za odpowiedz...

  2. #2
    jak pamietam sa dwa biale, szary i czarny. Tak?

    Do podlaczenia jest czarny. Tam bedzie sygnal pomiedzy 0-1 V

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    w moim przypadku gaz nie jest podlaczony pod sady i juz prawie rok i jest lux

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Mięsny w takim razie skąd instalacja gazowa wie czy gazu jest za mało lub za dużo w układzie ?? Musisz mieć podłączenie pod sondę ... w innym układzie albo masz mega farta albo sam nie wiem co ...

  5. #5
    Miesny - zalezy jaka sekwencja...

    pytanie bylo ktory - jest odpowiedz ;)

    Niektore instalacje np. Prins, Stag300 nie potrzebuja sygnalu sondy (czasami jest on nieosiagalny VW) a sygnal bierze z czasow wtrysku. Najskuteczniejsze instalacje typu master-slave

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ehh! napisałem ze w moim przypadku :P

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Mięsny w takim razie skąd instalacja gazowa wie czy gazu jest za mało lub za dużo w układzie ?? Musisz mieć podłączenie pod sondę ... w innym układzie albo masz mega farta albo sam nie wiem co ...

    przy mojej instalacji nie ma takiej potrzeby zeby podlaczac,
    bez zadnego farta! ;D

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Dla mnie to jest troszkę dziwne bo bał bym się montować jakiś emulator sondy a w fajne działanie instalki bez sygnału jakoś podważam .. a Sylwku o jakim Vw pisałeś ,że nie da się znaleźć sygnału sondy lambada .. chyba ,że jakieś nowe nowe autko bo nawet B5 nie stwarza problemów ...
    Mięsny jaką masz instalację bo sam jakoś się zacząłem zastanawiać co masz tam naplątane :>

  9. #9
    Neuf- spokojnie. Instalacje z wyzszej polki nie maja zadnych emulatorow oprocz emu wtryskiwaczy. PO prostu nie ma potrzeby stosowania sygnalu sondy, map itd...

    Instalacja jest na tyle szybka, ze w czasie rzeczywistym przelicza dawke PB na dawke LPG. Sebek sporo o tym pisal.

    Oczywiscie ze pisze o nowych VW, jak i nowych BMW. na sondzie szerokopasmowej prozno szujac sygnalu, a z reszta i po co skoro sa instalacje ktore to pomijaja? Holendrzy instalacje wtryski fazy cieklej Vialle wymyslili w `91 roku!! I to bez udzialu sondy lamgba.

    Zadnej grzebaniny nie ma. U mnie tez nie ma sygnalu sond :P

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Holendrzy ćpają więc nie biorę ich pod uwagę ... ehh muszę sylwku zajechać chyba do kumpli na kawkę do gazowni i coś podłubać bo jakoś technologia mnie wyprzedziła ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •