Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: [ auto e38] Na co można liczyć w e38?

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    96
    BMW
    E-38 740 i
    Skąd
    Zgorzelec
    Witam. Jeśli chodzi o wyposażenie E-38 to polecam "S-EDC". Super sprawa, moja bunia to posiada :) Godne uwagi są też fotochromatyczne szyby a jeśli chodzi o skrzynię biegów to polecam 6-cio biegowego manuala...

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    "Kurcze dobrze widze że masz klime na pokrętła? To czynnik dość mocno dyskwalifikujący ale może napisz co tam jeszcze w niej drzemie? Tą kose Grabola też widziałem na allegro ale jest zupełnie nie w moim stylu i nie spełnia postawionych w pierwszym poście wymagań Ja w Polsce będę dopiero za miesiąc więc autka bym mógł oglądać dopiero w styczniu a nie wiem czy przypadkiem na początku stycznia znowu gdzieś nie polece na 3 miesiące więc wtedy w ogóle operacja pod tytułem "zmiana auta" przesunie się na kwiecień A już bym kurde pośmigał E38 "

    TAK MAM POKRETLA ale czy to dobrze czy zle hmmm mnie nie przeszkadza wogole w koncu klimy to ja malo uzywam bo sam nawiew cieply czy zimny wystarcza ale co kto woli nie bede tu zachwalal nie wiem jak swego auta bo po co ci co widzieli potwierdzili jego stan a ty jak chcesz mozesz poogladac kiedys na zywo z ciekawych opcji co ma hmm??
    jak dla mnie to przede wszystkim:
    - manualna skrzynia
    - podgrzewane fotele
    - czarna skora bardzo dobry stan
    - przyciemnione szybki
    -felgi od x5 oryginalne 18 cali
    - latarka
    - xenon
    - silnik 2,8 polaczenie malego spalania z wystarczajaca moca 9 i tu sie posypia gromy wlascicieli 750 ;D ) ale niech gadaja...
    - bardzo dobre pixelki czyli jeszcze nie wypalone
    a poza tym to czarny kolorek a tak szczerze powiedziawszy to prawdziwe bmw to tylko czarne ma byc i koniec :x
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Jak już zostało napisane wcześniej- panel klimy bez problemu da się wymienić z pokręteł na climatronica i nie jest to duży koszt, więc tym bym sie akurat zbytnio nie przejmował
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #24
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    "- silnik 2,8 polaczenie malego spalania z wystarczajaca moca 9 i tu sie posypia gromy wlascicieli 750 ;D ) ale niech gadaja...
    a tam gromy od razu :D myślę, że 2.8 ma wystarczającą moc ale jak widać w temacie o spalaniu wcale nie pali znacząco mniej od większych silników, które jednak dają czasami (w mieście bardzo rzadko, ale za to na trasie... ;) ) większą frajdę z jazdy :P

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    a poza tym to czarny kolorek a tak szczerze powiedziawszy to prawdziwe bmw to tylko czarne ma byc i koniec :x
    ciornyj bumer to jednak ciornyj
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #25
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Jak już zostało napisane wcześniej- panel klimy bez problemu da się wymienić z pokręteł na climatronica i nie jest to duży koszt, więc tym bym sie akurat zbytnio nie przejmował
    A ja tam wolę pokrętła, przynajmniej wiem gdzie mi kieruje strumień powietrza, bo jak miałem klimatronika w Audi to nigdy nie działało to tak jak powinno ;)

    P.S. Wiadomo Audi to nie BMW ;D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    co ten post robi w dziale "Kupię" ????

  7. #27
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Wracajac do panela klimy - zawsze da sie zalozyc nowszy i zakodowac do samochodu. Nie jeden na forum tak ma ;)
    Sylwek jestes tego na 100% pewien??
    A skad wezmiesz brakujaca wiazke ktorej nie ma w instalacji w aucie z panelem na pokretla? ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #28
    no wlasnie jest problem z przelozeniem tej najprostszej na ten z wyswietlaczami.

    Przekladalem i owszem panele z wyswietlaczami temperatury i pokretlami (nawiewu jak w E32) na najnowsze bez pokretel i tam pozostawala kwestia kodowania.

    Teraz rozkminiam ten najprostszy o ktorym mowa w tym temacie i chyba.... sie nie da :x
    Wlasnie wiazki mi brakuje :D

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    31
    BMW
    E36
    Skąd
    z lasu
    Na początku dziękuje za przeniesienie tematu :)

    Tak więc poszukiwania nadal trwają, jestem bardzo wstępnie umówiony na oglądanie jednego egzemplarza po świętach. W sumie to golas, 400tyś przebiegu no ale zobaczymy co to będzie - auto od forumowicza choć w ogłoszeniu ma mniejszy przebieg no i nie jest ogłaszane na forum, mam nadzieje że nie kryje jakiejś muki ;)

    Wracając do moich pytań:
    Rozumiem że steptronic to nie jest tylko dodana możliwość zmiany biegów do starej skrzyni ale że to poprostu całkowicie nowa konstrukcja?
    S-EDC odpada, raczej niewspółmierne koszty do zalet.
    Jak wygląda sprawa z fotelami? Jak są najzwyklejsze bez elektryki to ile zachodu trzeba żeby zamontować wersję z elektryczną regulacją? Czy dołożenie komfortsitze to jeszcze bardziej skomplikowana operacja?

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez TomekB
    W sumie to golas, 400tyś przebiegu no ale zobaczymy co to będzie - auto od forumowicza choć w ogłoszeniu ma mniejszy przebieg no i nie jest ogłaszane na forum, mam nadzieje że nie kryje jakiejś muki ;)
    Ktoś w konspiracji sprzedaje auto ;) :D

    Cytat Zamieszczone przez TomekB
    Jak wygląda sprawa z fotelami? Jak są najzwyklejsze bez elektryki to ile zachodu trzeba żeby zamontować wersję z elektryczną regulacją? Czy dołożenie komfortsitze to jeszcze bardziej skomplikowana operacja?
    Tutaj głównie koszty zależą od tego za ile uda Ci sie kupić fotele z elektryką :) Samo przełożenie już nie jest aż takim wielkim i drogim problemem ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •