Tak jak pisałem w dziale "przedstaw się", rozglądam się za E38 i teraz przyszedł czas na zadawanie pytań ;) O ile takie sprawy jak wersja, wypas czy spalanie to albo wiedziałem wcześniej albo już znalazłem na forum o tyle kilka spraw pozostaje nadal tajemnicą.

Patrząc po ogłoszeniach, galeriach, itp ubzdurałem sobie taki zestaw:
- 728i - nie potrzebuję nic szybszego ani też jednak nie chcę ładować się w V8
- możliwie bliskie oryginału, bez wielkich felg, dokładek, kryształków, audio
- skóra (czarna, szara czy bura nie gra roli)
- klimatronic (czasem widze taki z kółeczkami jak w e32, rozumiem że to poprostu starsze roczniki?)
- podgrzewane fotele
- fotole komfortsitze (o ile dobrze rozumiem, chodzi mi o te z łamanym oparciem) z elektryką (są bez?)
- webasto (z tym patrze że jednak masakrycznie ciężko więc niech to będzie * - opcjonalne)
Cała reszta raczej nie gra większej roli, nie zależy mi na lifcie, xenonach, edc, pdc, nawigacji (w sumie nawet wole konsole bez) chyba że przekonacie mnie że przeoczyłem coś wartego uwagi :) Skrzynia też może być manual albo automat choć z preferencją automatu.

Teraz pytanie: jaki zakres cenowo-rocznikowy obejmie takie wymagania? Po ogłoszenaich ciężko cokolwiek stwierdzić bo rozrzut jest spory a treść ogłoszeń mętna. Czy powiedzmy 25k PLN na zakup auta na polskich tablicach wystarczy czy trzeba dołożyć drugie tyle? ;)

Liczę na wasze sugestie! :)