Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Poszukuje E38

  1. #21
    Szybko to można co najwyżej dziewkę z czworaków zbrzuchacić. Sam sobie odpowiedziałeś- ciężko od strzała kupić zadbane BMW
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Po fotkach dużo nie widać więc nie wiem po czym obliczacie te przebiegi???
    Jestem amatorem mechaniki, auta oglądam od roku intensywnie. We wtorek jadę po auto 750il. Mam 3 typy. Jak pojechaliśmy do polskiego Niemca aby podzwonił mi o auta to popatrzał na te przebiegi 200-260,000 i powiedział, że to niemożliwe :) Powiedział "ja jeżdżę 50.000 rocznie minimalnie i jestem rolnikiem, te auta, zwłaszcza 7 kupowano po to aby jeździć, zazwyczaj daleko i wygodnie"

    Jedno z auto na którym wyszło że tak jest i jakie jakę oglądać tutaj http://suchen.mobile.de/auto-inserat...rt=ALSO_EXPORT Po telefonie okazuje się, że książka serwisowa jest do 2012 roku i ma tam najechane 166,000 w ostatnim wpisie, czyli teraz przez 2 lata zrobił 100.000km, czyli 50tys rocznie, czyli tyle co przez poprzednie 7-8lat. Czyli auto albo było do 2012r niedzielne, albo książka jest zrobiona, zobaczę na miejscu.

    Kolejny przykład tu http://www.autoscout24.de/Details.as...717&asrc=st|sr
    Pytam skąd te 144000 przebiegu i czy ma na to papier
    Odpowiedz """this car drives at first rich old man. then a rich women and then a advocate. this is original."""
    Pytam raz jeszcze o papiery i piszę, ze to ściema bo tacy ludzie nie wymieniają świateł na ledy, nie robią metalowych pedałów, ala chrom obręczy do liczników i owiewek czy jak to się zwie na drzwi.
    Odpowiedz """the women has an housband. he was a big caredealer and mechanic. rich people."""
    Dla zasady pytam raz jeszcze , 3ci raz o dowód na przebieg
    Odpowiedz """the advocate lost the papers from scheckheft"""
    Polaczki łapią teksty i translatorem zapodają na alledrogo.

    Odnośnie oceniania przykładowych aut z postu klepnąłem 400 000 po zerknięciu na pierwsze auto, może mieć mniej czy więcej
    Widać lekko zmęczony fotel, wytartą kierownicę, przodu za bardzo i pasa tu nie widać, moja kierownica jest podobnie wytarta mam 320tys na liczniku i z 100tys+ cofnięte.

    Drugie ma lekko lepsze siedzenie kierowcy, fotel zmęczony, pas ujeb... w smarze albo wytarty raczej, przodu nie widać, może celowo ?

    Nie ma małych przebiegów!
    Nie ma okazji!
    Nie ma aut rządowych!

    Tu masz 2003 e65 z linka z innego posta, przebieg 250+, lookaj fotel http://www.autoscout24.de/Details.as...372762&asrc=st

    O przebiegu rozmawiam jak jest książka, jak nie ma szacuję, to co widać na liczniku to liczba, kolega robi takie liczby w 15minut za 80zł.
    Ostatnio edytowane przez BenyMnemonik ; 21-04-2014 o 16:35
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    13
    BMW
    E46 330xi
    Skąd
    Warszawa
    Na licznik nie patrzę na , mój dobry znajomy oddaje E34 V8 z przebiegiem oryginalnym prawie 900 tyś i fotel kierowcy jak dla mnie jest po połowie przebiegu jak i resztę środka zapewniam że nikt by nie powiedział że autko ma 900 tysia
    Moje poszukiwania legły w gruzach zostaje w czrnej d.....

  4. #24
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Nie ma co się załamywać. Jak coś to kupisz od lockbuda.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    13
    BMW
    E46 330xi
    Skąd
    Warszawa
    http://otomoto.pl/bmw-740-shadow-lin...C32974416.html ciekawe skąd taki przebieg, generalnie mam 140km by podlecieć ale nie wiem czy jest sens jak myślicie ?

  6. #26
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Przebieg ciekawy. Z przyjemnością bym się wpiął, żeby sprawdzić czy to aby na pewno prawda :)

  7. #27
    Pewnie że jest sens. Przebieg przebiegiem, ale auto wygląda fajnie. Cena przyzwoita. Jak doliczysz rejestrację ze środowiskiem, ubezpieczenie, pewnie jakiś komplet opon i podstawowy przegląd to wyjdzie z 25 lub więcej czyli zupełnie normalnie. Ogólnie nie mój typ (nie toleruję srebrnych aut), ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to opcja całkiem fajna. Bardzo rzadko spotykane fotele, navi 16/9, pod klimatronikiem widać że też w miarę bogato :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Opcja ciekawa, lift, duze navi, sport fotele.

    Trudno poznać przebieg. Przedni fotel kierowcy mało widoczny, kiera mało widoczna, pas mało widoczny, lakier prawdopodobnie odświeżony bo nie widać odprysków na przodzie, ale na zderzaku widać nierówne łączenie po spawaniu-szpachlowaniu i z lewej strony obtarcie, a odprysków brak, lewe drzwi za kierowcą równo przylegają ale na dole listwa jest pokrzywiona, trza zerknąć, prawe drzwi tył lekko odstają w rzucie z tyłu auta, inaczej niż lewe i mają coś z gumą nad nimi (jakby nie pasowała na łączeniu), trza oblukać. Skóra z tyłu powycierana, jak by cegły woził :) Ogólnie auto ładne, aż za jak na ten rok.

    Jechać i oglądać.
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  9. #29
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja również nie jestem za sreberkami ale to mi się podoba.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar no name
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    173
    BMW
    E32 730iA, E34 520i, E36 325i cabrio
    Skąd
    Wawa
    Mam E38 735iA z 98 roku , przebieg 206 tys.
    Nie mam dużo zdjęć ale srebrne z czarnym wnętrzem, koła zimowe plus letnie 20"





    " Bóg dał nam nogi abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie "

Podobne wątki

  1. POSZUKUJE e38 na kole z m5 e39
    Przez JointoVicz w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21-06-2011, 19:04
  2. [elektryka] PILNE poszukuje schematu instalacji silnika e38
    Przez E38MIGLANC w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-06-2011, 11:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •