Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [e32] 735 - co myślicie?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa

    Post [e32] 735 - co myślicie?

    Hej!
    http://otomoto.pl/bmw-735-zadbana-ga...C32852974.html

    Zastanawiam się o co chodzi. Samochód wygląda nieźle, choć mocno "wyplakowany" ;-). Cena dość atrakcyjna. Jednak samochód wisi na portalach z przerwami prawie od 2 lat (w 2012 była za około 12 tys.) Może ktoś go oglądał i może coś powiedzieć???

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar windosek
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    88
    BMW
    E28 524TD 1984
    Skąd
    Poznań
    Ja wiem o co chodzi. Bo od paru miesięcy moja 735 też wisi, za podobną sumę która i tak nie oddaje wartości części i czasu które wsadziłem w to auto no ale... Miałem do tej pory 1 telefon ale akurat wtedy auto było rozgrzebane i oferty zamiany za różne auta. Ludzie wolą kupić trupa za 3-4 tysiące niż praktycznie zrobione auto w które zostało mnóstwo już wpakowane.

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Mario, warto się dowiedzieć z jakiego powodu jest tam szeroka nerka. Auto rzeczywiście wyplakowane jak na wystawę, ale i spod tego plaku widać że zadbane. Wystarczy spojrzeć na siedzenia albo komorę silnika.

  4. #4
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Wg mnie coraz trudniej o amatora na takie auto, przykładowo HL'a Pawła, wystawiony była za ponad 20k później długo wisiał za 12k. Z tego co widziałem proponowany był tez na zagranicznych portalach, więc nie tylko w PL ciężko sprzedać dość jakby nie patrzeć niszowe auto.

    Windosek dobrze napisał, gro ludzi woli samemu sobie powoli zrobić auto niż od razu wydać więcej, summa summarum i tak koszta będą wyższe ale jest to wtedy rozłożone w czasie.

    Co do auta z linku, oby nie okazało się, że tylko ładnie wygląda a mechanicznie kibel, i kilogramy szpachli. Jak by nie patrzeć oferta dość ciekawa.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Co do HL'a Pawła to nic nie mam ale trzeba, zaznaczyć, że całe wyposażenie było dołożone i nie było zgodne z VINem. Co innego jakby wszystko się zgadzało to na pewno, szybciej by się sprzedała, tak jak kupił kolega na forum 750il HL'a typowo do remontu.

    Chętnych na takie auta są ale zgodnie z VIN'em, przynajmniej mi się tak zdaje ;)

    Pozdrawiam.

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Auto z linku naprawdę ciekawe ,ale to moja opinia na podstawie samych fotek.

    Na żywo wiadomo może być inaczej.

    Osobiście wątpię żeby zgodność z VIN em była aż tak znacząca , bo w końcu jak ktoś dołożył do auta fajne gadżety ,to można je zdemontować ,sprzedać i z powrotem włożyć to co było w VIN ie i już będzie zgodność.


  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Mario, warto się dowiedzieć z jakiego powodu jest tam szeroka nerka. Auto rzeczywiście wyplakowane jak na wystawę, ale i spod tego plaku widać że zadbane. Wystarczy spojrzeć na siedzenia albo komorę silnika.
    Właśnie. Skóry wyglądają naprawdę dobrze, a silnik świeci się, jakby wyjechał właśnie z salonu. Z tego co pamiętam, ktoś z forum dzwonił do właściciela w 2012 roku i pisał, że m.in. dużo nowych części było w zawieszeniu wymienianych.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Osobiście wątpię żeby zgodność z VIN em była aż tak znacząca , bo w końcu jak ktoś dołożył do auta fajne gadżety ,to można je zdemontować ,sprzedać i z powrotem włożyć to co było w VIN ie i już będzie zgodność.

    Do "zwykłych" to tak, zgodzę się ale w przypadku HL'a już wolałbym zgodnie z VIN'em bo ich jest mało ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Samochód wygląda fajnie, ale z babami też tak jest, że fajnie wyglądają, a potem bywa różnie.
    Moim zdaniem ludzie, którzy chcą faktycznie kupić E32 i trzymać je w garażu z myślą o przejażdżce raz na jakiś czas i zyskiwaniu wartości pojazdu, po prostu szukają takich aut poza granicami Polski i na pewno nie zaglądają na allegro, tablice itp itd.
    Reszta szuka mniej więcej w okolicach 5 tyś i trzymają to dopóki nie wystąpi poważna awaria, bo części kosmicznie drogie nie są ( R6 ), wiedza chociażby z forum jest bardzo przydatna, ale serwis i nieuczciwi mechanicy swoje kosztuje i zapał może szybko opaść.
    Oczywiście jest parę sztuk, chociażby z forum, które są w bardzo dobrym stanie, ale na nie nie ma nabywców.
    Jest też parę sztuk, które nie są w stanie wzorowym ( np moja ), ale to jest specyficzna miłość i może trwać dopóki partnerka nie padnie.
    Sam fakt, że wg ubezpieczalni E32 jest warte około 3800 zł, czyli na chwilę obecną na papierze auto nie przedstawia kompletnie żadnej wartości, też powoduje, że to nie jest jeszcze ten czas żeby się o te auta zabijać.
    Młodzież pojeździ, młodzież sprzeda, IMPEX potnie i może dzięki temu za jakiś czas przybędzie bardziej dopasionych aut, a szroty skończą w hucie.
    Nie ma co się oszukiwać, jazda po polskich drogach wykończy każde auto, serwis samego zawieszenia jest u nas częstszy razy 10 niż chociażby u Niemca.
    80% E32 z allegro itp to umęczone samochody, często w stanie gorzej niż złym, nie mam tu na myśli podstaw, ale sami wiemy ile jest pierdółek, uszczelek, dekielków, srelków itp itd które zwyczajnie ktoś powyciągał, zgubił.
    Myślę, że w ciągu dwóch. trzech lat zniknie ilość szrotów z przedziału cenowego 2500 - 5000 tyś złotych i wtedy zacznie się cenowy wyścig egzemplarzy o które właściciele dbają i które po prostu dotrwają do tego czasu.
    W samych Mysłowicach ( wiocha gdzie psy dupami szczekają ) mijam trzy E32 i każda wygląda po prostu tragicznie, bele się toczyć i machać wydechem na zakrętach.
    Znam osobiście faceta, który sprowadza na zamówienie stare Mercedesy, BMW i tego typu auta... jak usłyszałem cenę za E32 z 89 roku ( stan BDB- ) to mi szczęka opadła, gdyby mnie tylko było stać, to alleluja.
    Kończąc - egzemplarz ciekawy, jak wszystko trzeba pojechać i pomacać, może być g... w bibułce, albo super fura.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    A może dlatego,że magiczna bariera 300 tyś km przebiegu została osiągnięta.Jest wielu filozofów,którzy twierdzą,że przy takim przebiegu auto jest wyeksploatowane do granic możliwości.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Podobne wątki

  1. [E38] 735 iL co o nim myślicie?
    Przez Blumen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 11:13
  2. E32 740 co o niej myślicie?
    Przez juve_fan w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 09:45
  3. E32 z grodu Kraka, co myślicie?
    Przez krazen w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-08-2009, 11:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •