Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Felgi BBS RS-II do e38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Miras
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    było e32 jest e38 4.4 6gang
    Skąd
    Szczecin

    Post Felgi BBS RS-II do e38

    Witam,

    Jak w tytule jak widzicie taką felgę w e38? https://www.youtube.com/watch?v=3ww1oB9_z9E P.S. Auto w takim samym kolorze. A drugie pytanie odnośnie tematu mam możliwość zamienić BBS RC 302 na właśnie Felgi BBS RS-II 18" opłaca się ?

    Pozdro,

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Osobiście mi nie wchodzą bbsy, wolę hammana albo ewentualnie alpinę jak bez rantu
    Moje obecne BMW E38 750il -> http://7er.pl/showthread.php/37092-N...50il-%28v12%29

    Sztuką jest zrobić stare auto tak, aby wyglądało lepiej niż nowe...


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Miałem taką w swojej jak kupiłem,tylko ze w 18.Mi sie bardzo podoba ta fela.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF1977.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	97.4 KB
ID:	6910

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Miras Zobacz posta
    Witam,

    Jak w tytule jak widzicie taką felgę w e38? https://www.youtube.com/watch?v=3ww1oB9_z9E P.S. Auto w takim samym kolorze. A drugie pytanie odnośnie tematu mam możliwość zamienić BBS RC 302 na właśnie Felgi BBS RS-II 18" opłaca się ?

    Pozdro,
    Wszystko zależy jakie masz rozmiary tych RC 302. Jeśli większe niż 18" to osobiście nie zamieniałbym się, a jeśli mniejsze lub równe to tak. Obie felgi robią efekt tylko jeśli są stosunkowo większe niż dedykowane do tego modelu auta. W przypadku E38 dedykowany maks. rozmiar to 18", więc te RC lub RS II powinny być przynajmniej w 19" a najlepiej 20". W innym przypadku nawet Styl 32 albo 37 będą ładniejsze. Spójrz tylko na auto Pitera powyżej - felgi niby ładne, ale jakieś te felgi takie małe... Btw Piter, rozmiar Twoich opon na bank jest nieprawidłowy i widać to gołym okiem ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    18 to za małe do e38 ja mam bbs rsII 20 zobacz mój temat.
    http://7er.pl/showthread.php/1673-bm...ighlight=turek
    730

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Wszystko zależy jakie masz rozmiary tych RC 302. Jeśli większe niż 18" to osobiście nie zamieniałbym się, a jeśli mniejsze lub równe to tak. Obie felgi robią efekt tylko jeśli są stosunkowo większe niż dedykowane do tego modelu auta. W przypadku E38 dedykowany maks. rozmiar to 18", więc te RC lub RS II powinny być przynajmniej w 19" a najlepiej 20". W innym przypadku nawet Styl 32 albo 37 będą ładniejsze. Spójrz tylko na auto Pitera powyżej - felgi niby ładne, ale jakieś te felgi takie małe... Btw Piter, rozmiar Twoich opon na bank jest nieprawidłowy i widać to gołym okiem ;)
    Tuczi wiem że rozmiar opon lipny,ale tego felunku szybko sie pozbyłem.Felgi były w tragicznym stanie,spawane i cieżkie do wyważenia.Po kupnie auta szybko je opchnełem,wiec nawet nie bawiłem sie w zmiane opon na odpowiednie.Pewnie śmiga teraz jakiś wariat w E36.Co do samych felg,to zgadzam sie,fela fajna ale nie w tym rozmiarze.Jęśli ma być na E38 to 19 minimum.Zresztą wystarczy luknąć na auto kolegi turka.Miazga

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Miras
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    było e32 jest e38 4.4 6gang
    Skąd
    Szczecin
    Dzięki ,więc daruję sobie ten felunek :) Jak dla mnie turek e38 miazga ,sporo $$ wpakowałeś :) ale o to przecież chodzi w zabawkach

  8. #8
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Cześć,ja też jeżdżę na BBS RS II w rozmiarze 20 cali .Jak masz brać to w tym rozmiarze dają dobry efekt mniejsze już tak się w oczy nie ....:)

Podobne wątki

  1. Czy felgi BBS od E32 pasuja do E38?
    Przez RobRoy w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •