Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: 750iL na LA Auto Show

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    albo wczesniej ;D kupi sie 2 rozbite, zlozy w jedna calosc i gitarka, a poza tym napewno juz niedlugo beda na alled... przerobki F01 z e65/e38 ;D ;D ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    12
    mnie osobiscie bardziej widzi sie E38

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    A mi się średnio podoba. Widziałem na żywo, i to w ruchu ulicznym, gdzie jak wiadomo na tle powszechnej hoojni i tandety takie auta wyglądają super. Ale powiem Wam, że jestem rozczarowany kolejnymi projektami BMW. Nie mówię o stronie technicznej, bo nie mi to oceniać. Ale pamiętam jak pojawiła się E38 - piękna, smukła, elegancka... Późniejsze 7 wyglądają przy niej jak hipopotamy przy "rączej łani". Czy to kwestia wpływów amerykańskich? Pewnie tak. Taka teraz moda na pontony. Z utęsknieniem czekam, aż projektanci kolejnej 7-ki zainspirują się E23.

    A grill projektował chyba ten sam koleś co przód 407-ki :) Czy F-01 jeździ na plankton? ;)
    Pozdrawiam - Maciek

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja też ją widziałem na żywo
    i według mnie sprawia oszołamiające wrażenie
    są dwie rzeczy (w stylistyce) do których mogę się przyczepić
    ten jojstic - seria 7 powinna mieć coś nowego co dopiero będzie wprowadzone w innych modelach a nie odwrotnie – ale dobra niech będzie
    ale te rury wydechowe w 3.0d… - jak by nie mogli ich schować albo dać po jednej na każdą burtę :P bo teraz to wygląda jak honda z silnikiem od kosiarki której ktoś założył podwójną końcówkę +20 do mocy :P
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184
    BMW
    BMW E32 730i
    Skąd
    Jelenia Góra
    Nie czepiajmy się szczegółów i tak efekt końcowy jest na 7
    Będziesz Miał Wszystko
    BMW i reszta samochodów

  6. #36
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    Ja bym to chcial na zywo zobaczyc bo na zdjeciach jakos do mnie nie przemawia :/ nio i ciekawe jak sie bedzie krzaczyc po 10 latach :D bedzie z naprawami tak jak w porszawce drozsze bo ciasno :D
    A ja widziałem na początku stycznia :D jest niesamowita!!! Mimo szkaradnego koloru (szary) buzia mi opadła. Z daleka jak nadjeżdżała myślałem, że to jakieś sportowe BMW dopiero gdy była troszkę bliżej i dojrzałem wielkie nerki od razu wiedziałem, że F01 stałem na krzyżówce na drodze powiedzmy osiedlowej więc miałem te kilka sekund aby się jej przyjrzeć. ma na prawdę sportowy charakter tyle, że jest olbrzymia :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Co raz bardziej przekonuję się do tej bawarki

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    59
    BMW
    E38 750iL
    Skąd
    Łódź
    Panowie, to co piszecie ok, ładna nieładna, każdy ma swój gust, ja się póki co nie wypowiadam, bo dla mnie najważniejszym tematem będzie jak w końcu pojawi się flagowa wersja F02. Otóż ja Panowie czekam na V12, czyli 760Li, bardzo mnie ciekawi co zrobią, czy będą dwie turbiny, czy cztery i jak to będzie chodzić, no i przede wszystkim co BMW zrobi z projektem M7, czy jednak się przełamią i będzie WBS w vinach F01/F02 czy jednak wycofają się. A jak wyjdzie taka zabawka, to dopiero będzie o czym rozmawiać :).
    626 KM i 1010 Nm ....

  9. #39
    F02 przeciez jest. To 7er w longu ;)

    Poki co najwyzsza polka to V8 bi-turbo o nazwie 750i. Sam jestem ciekaw czy/kiedy wyjdzie 760i. Po wynikach sprzedazy 12-tu cylindrow w E65/66 sadze ze moze byc cienko :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #40
    7ka
    Gość
    o do tego ten "kryzys2 moze sie przyczynic do opoznienia...lub jak to bylo w Goldfisch rezygnacji z takiego projektu.. niestety V12 coraz mniej znajduje nowych wlascicieli...

    ogolnie mieszkajac w De zauwazylem jedna smutna rzecz.. tanie auta,male auta,diesle w wiekszosci 4 cylindrowe.. oszczednosc..oszczednosc..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •