Witam. Jak w temacie. Zmieniałem z kumplem uszczelkę pod pokrywa zaworów i jak każdy wie trzeba wyjąc wtryski. Poszły nawet w "miarę" 5 wtrysk nie chciał wyjść więc go rozkręciliśmy ten "kapsel" by założyć ściągacz i go wybić. Poskładaliśmy wszystko do kupy , silnik odpalił przejechałem nim 8 km i wróciłem lawetą do domu. Niema wysokiego ciśnienia na listwie , znaczy pompa nie podaje (nie potrafi spręzyć) , silnik po tym jak odpalił chodził idealnie równo , bez zakrztuszenia nic igła , a jak piszę 8 km na drodze zaczął się dławić , po czym przestał reagować na gaz i zgasł , objaw taki sam jak by brakło mu paliwa. Po tym wszystkim powrót do pkt wyjścia rozebranie wszystkiego od nowa żeby się dostać do pompy. Wymieniliśmy ten wtryskiwacz który był otwarty , po poradach itd. mówię to on będzie winny ale niestety dalej zero reakcji. Błąd jaki się pokazał

Inpa 4501 Rail pressure regulating valve
fuel pre suplyy pressure 0.94 bar
RPC rail pressure 0.00 bar

I teraz panowie z CAN bus czy jak sie to tam zwie 1195- Uszkodzenie czujnika w ukladzie cisnienia paliwa na listwie wtryskiwaczy.

interesują Mnie elementy 8 i 20

http://www.realoem.com/bmw/showparts...02&hg=13&fg=15
I czy tę pompę się odpowietrza jakoś specjalnie czy coś , bo już brakuje nam pomysłów co mogło paść.

Z góry dziękuję za pomoc