Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: e 38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    24
    BMW
    e36
    Skąd
    Kielce

    Post e 38

    Witam wszystkich.

    Jestem na etapie poszukiwań nowego BMW. Poprzednio dawało mi zadowolenie e 36. Wbrew opiniom po zakupie zrobiłem tylko wyciek z pod głowicy płynu chłodzącego i na tym awarie się skończyły. Służyła dumnie przez 5 lat. Teraz rozglądam się za e 38 i kieruję pytanie do osób znających temat.

    Pomożecie?

    1. http://tablica.pl/oferta/bmw-e38-730...tml#3ce22bbbcc

    W tym aucie podobno tylko do zrobienia tylne tuleje.


    2. http://otomoto.pl/bmw-730-multimedia...C32756321.html

    Tu stacyjka nie łapie, zero rudej, stukanie w zawieszeniu z prawej strony przód. Tyle wiem z rozmów.
    Ostatnio edytowane przez DOMIELSON ; 09-04-2014 o 18:28

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    24
    BMW
    e36
    Skąd
    Kielce
    Tylu forumowiczów a żaden nie łaskaw pomóc.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SajneK
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    241
    BMW
    E38 740D 2000r
    Skąd
    Warszawa
    Ta druga mnie jakos nie przekonuje.... no i manual. Pierwsza wydaje sie bardzo w porządku, negocjuj cenę i bierz lub nie, co tu więcej przez fotki wróżyć

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    Może to moje osobiste zboczenie, ale nie kupiłbym nieznanego samochodu z instalacją LPG choćby ze względu na czynnik ludzki.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    24
    BMW
    e36
    Skąd
    Kielce
    Dziękuję za pomoc. Nie spocznę puki nie znajdę. Z tym LPG to po części masz rację. Lepiej kupić benz. i ewentualnie samemu zamontować.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    24
    BMW
    e36
    Skąd
    Kielce
    A czy jest coś złego w manualu? Ja bardziej boję się automatu ze względu na koszty naprawy. Czy może się mylę.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Moim zdaniem oba egzemplarze to mina. Ta z drugiego linka... nie ma sensu się nawet rozpisywać. Szukaj zadbanej serii i sam później rób modyfikacje, o ile tego chcesz. Co do automatu - jeśli był serwis olejowy regularnie i uczciwie robiony, to nie ma się czego bać, wszystko trzeba zobaczyć na żywo, sprawdzić - jednak zawsze remont automatu będzie znacznie droższy od użytkowania manuala. Generalnie ja żadnej nie brałbym pod uwagę, chyba, że lubisz taczki, to druga będzie jak znalazł.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SajneK
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    241
    BMW
    E38 740D 2000r
    Skąd
    Warszawa
    Automat jest i zły i dobry, zależy w jakim celu kupujesz 7er. Jak ma być lansik w ciemnej limuzynie z ciemnymi szybami, ringami i umcyk umcyk to mozesz miec i 2.5tds w manualu, jak ma to być komfortowa limuzyna to na pewno nie na takich kołach i na pewno nie w manualu

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    24
    BMW
    e36
    Skąd
    Kielce
    Miałem zamiar kupić gwint i położyć ją trochę, lecz teraz myślę że istotniejszy będzie komfort. Tym bardziej że nie lubię trzeszczącego wnętrza a i koszt remontu zawieszenia do tanich nie należy więc myślę że zmienię kryteria poszukiwań.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ulv
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    154
    BMW
    ex E38 750i
    Skąd
    Chorzów
    A może nivo? 2 w 1 :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •