Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem, po wyjeciu zbiornika paliwa, nierówne obroty

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań

    Problem, po wyjeciu zbiornika paliwa, nierówne obroty

    Witam panowie ostatnio miałem spawany bak i wszystko zakładane . Jest problem taki ze auto nie chodzi tak jak powinno zalałem go za 100 zł a pokazuje ze ma 40 l w sobie i całe autko trzesie co to moze być ? pomocy

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: Problem

    Cytat Zamieszczone przez davidoff91
    Witam panowie ostatnio miałem spawany bak i [glow=red:0617fd4513]wszystko zakładane[/glow:0617fd4513] . Jest problem taki ze auto nie chodzi tak jak powinno zalałem go za 100 zł a pokazuje ze ma 40 l w sobie i całe autko trzesie co to moze być ? pomocy

    Rozwiń co to znaczy "wszystko zakładane"..........

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Anatolu - składali wszystko na nowo w podwoziu to co przeszkadzało w zdemontowaniu zbiornika :)

    A trzęsie .. może wał źle włożony .. a źle wskazuje za 100 zł ?? Pewnie pływak przekrzywiony bo znając życie wszystko było z niego wyciągane... miałem też ,że mi źle wskazywał jak wymieniałem pompę .. więc wyjąłem go aby wprowadzić poprawki - i teraz już pływak nie działa zupełnie :)

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wszystko zakładane ..... na nowych gratach ??? Może podpora wału, może gumowy łącznik między skrzynią a wałem, może wał ... może jest może możliwości ... Pływak .....etc ...;D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    gumy były wymieniane. Jest taka obcja że pompa jest żle załorzona i nie ciągnie benzyny przy mniejszej ilości ?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    59
    BMW
    BMW 750iA / BMW 120d
    Skąd
    Poznań
    Byłem u tego mechanika który składał ten bak i sprawa jest taka ze jak mam wiecej niż 40l benzyny to autko chodzi cacy a gdy schodzi poniżej to sie trześie nie ma mocy i po chwili staje wiem ze sa dwie komory w baku i w tej drugiej jest benzyna która nie schodzi do pierwszej mechanik powiedział ze skończyły sie jego umiejetności i nie wie co zrobić pomocy nie może tak być zebym lał do fulla. :(

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    jedno jest pewne że albo pompa się zepsuła albo koleś nie podłączył jakiś węży.. masz tu ilustracje jak to jest zrobione.

    http://bmwfans.info/original/E38/Lim...1998/04/mg-16/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •