Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Nowy kluczyk BMW

  1. #11
    Ale kluczyk ze zdjecia to wlasnie kluczyk do F01 ;)

    Ciekawy pomysl z otwieraniem tych drzwi. Ciekawe jak by to dzialalo na ciasnym parkingu pod marketem :hah:

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    pewnie ten kluczyk też da rade z takimi metodami otwierania drzwi
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #13
    No to jeszcze czujniki w drzwiach, albo jakies inne radary, żeby się za szeroko nie otworzyły ;) A co do kluczyka w F01 to nie wiem jak wygląda, ale planuje w najbliższych dniach się nią przejechać i bliżej zapoznać
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Na przykład moduł odbierający fale mózgowe kierowcy. Podchodzisz do auta i tylko myślisz "otwórz się" i gotowe :D
    gdyby byl taki patent, kupil bym cale f01 aby tylko wymontowac taki modol i zaszczepic go mojej babie, tylko pomysle a tu chyc....

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Na przykład moduł odbierający fale mózgowe kierowcy. Podchodzisz do auta i tylko myślisz "otwórz się" i gotowe :D
    gdyby byl taki patent, kupil bym cale f01 aby tylko wymontowac taki modol i zaszczepic go mojej babie, tylko pomysle a tu chyc....
    to i ja bym się do twojego planu dołączył :) Świat był by dużo piękniejszy gdybyśmy takie coś kobietom pomontowali :)

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    ...a co do kluczyka w F01 to nie wiem jak wygląda
    Wlasnie na tym zdjeciu z artykulu ktory podrzucasz jest klucz z F01/02

    Jak bedziesz po jazdach - daj znac jak odczucia!!

  7. #17
    Oczywiście że dam znać :) Myślę że z początkiem przyszłego tygodnia uda się skoczyć do salonu i zbadać temat F01.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #18
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    "przechowuje również informacje o osobistych ustawieniach w naszym BMW [glow=red:80ae953e7d]nawet[/glow:80ae953e7d], gdy nie przebywamy w samochodzie."

    Nie wiem jak wielkim trzeba byc ignorantem zeby cos takiego napisac... ;D
    Ogolnie to ten caly artykul chyba jakis uzytkownik tico splodzil ;D ;D i pewno z dedykacja dla innych uzytkownikow tico ;D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •